Tede: "Teraz jestem popem, teraz będziemy tańczyć"

dodano: 2020-06-03 13:57 przez: Mateusz Natali (komentarze: 16)

"Disco Noir" to kolejny zaskakujący zwrot muzyczny w karierze Tedego - zapowiada on, że celowo odbija tu od brzmień i środowiska i idzie w swoją stronę.

"Karmagedon to płyta, którą zamykałem pewien swój rozdział w życiu. Była specjalnie taka ofensywna, momentami hip-hopowa ekstremalnie. Dobra panowie, nie chcecie się bawić w hip-hop, to pi*rdolcie się wszyscy i teraz będziemy tańczyć. Szanuję wasze platynowe płyty i gigantyczne nakłady, super, ale ja robię teraz inną muzykę. Jestem w innej kategorii. Nie musicie mnie nawet na Popkillery zapraszać i tak nie przyjdę, bo teraz jestem popem" - mówi Tede w rozmowie z Kubą Głogowskim.

Kuba Głogowski x Tede #DiscoNoir

Tagi: 

reklama
polski rap gówno
upadek człowieka
Arasz
Pamiętam jak kupiłem dobrych parę lat temu płytę NAS pod tytułem "hip hop is dead" wtedy byłem trochę oburzony jak on mógł nazwać tak płytę? Dzisiaj już wszystko jasne się robi co za geniusz czuł, że zacznie się robić szambo z tak fajnej kultury i nurtu jakim jest czy był rap ? O płycie Nostradamus już nie wspomnę pozdro..
123patrzwoczy
czytaj uważnie. tede powiedział "bo teraz jestem popem" "Jestem w innej kategorii", on nie nagrywa swoich kawałków i nie mówi, że robi rap tylko pop, więc jak możesz mówić, że robi się szmbo z tej kultury? czy gdyby nagrywał metal też byś tak powiedział, robi szmbo? lol, zobacz, że on zmienia nurt/gatunek/kategorię, czyli nie nazywa tego co robi rapem więc logiczne, że nie może psuć tej kultury. a jako artysta może nagrywac różne gatunki, byleby nazywał rzeczy po imieniu.
Arasz.
Jest reprezentantem tej sceny od wielu lat więc przez wiele dzieciaków dalej będzie utożsamiany z rapem? To proszę zwróć uwagę co zrobiono z jędkerem? Czy ktoś go tłumaczył ,że nagle jest wokalistą popu? Czy był zjechany jako raper? Chodzi o pewny rodzaj hipokryzji Tede sprytnie to rozgrywa, że niby pop że niby disco? To nie przejdzie uwierz mi.Ale to już każdego sprawa co i jak lubi.
Tomasz
Pomyliłeś mordko kulturę z muzyką jako dziedziną sztuki.
Arasz.
Mordo na sztukę to do teatru to ma być rap a nie wycie pod techno
CharieP
I za to szanuje Tedego, zawsze wyznaczał szlaki w polszy
Real HH 90
Tede aka TdF ja od początku istnienia 1KHZ, Trzycha/ Warszawski Deszcz,Dj Buhh jestem twoim fanem i nic tego nie zmieni wiadomo zaraz wielkie pomyje na mnie zrzucą ludzie którzy nie lubią Tedego jak i na TdF zrzucają pomyje ludzie rzecz gustu ktoś lubi Peję,Tede czy też SB Mafię czy innego rapera ja ogólnie nie jestem zaściankowy że lubię tylko jednego rapera czy grupę dla mnie jest dobra muzyka i zła muzyka ja zarówno lubię Peję,TdF i innych polskich raperów nie zamykam się w jedno a widząc to co młodzież tzn.słucha to nie będę oceniał niech każdy słucha to czego chcę po prostu rzecz gustu.
Arkadiusz.
Nas nagrał album dobrych parę lat temu o nazwie " Hip hop is dead" czyli bardzo dawno temu przewidział co się będzie wyprawiać z tą kulturą dziękuję za uwagę.
s.
Rap jako muzyka ma się dobrze. Nikt nikogo nie zmusza do słuchania tych pokolorowanych mazakami wyjców. Gorzej jest z kulturą... hip-hop nie jest tym czym był kiedyś... ale trzeba się z tym pogodzić i słuchać tego co się lubi. Co do samego Tedzika, to jestem fanem od 90'. Jedne płyty mi lepiej siadają drugie wcale... tak też pewnie będzie z disco noir... single tragiczne.... ale jaram się tym co będzie na PRZEDŁUŻYWSZY... tylko dla tego kupiłem płytę... disco noir sprawdzę dla zasady, żeby nie było "chujowe, nie słuchałem"...
wuem_co_mowie
Spokojnie, teraz będzie oburzenie, a za 3 lata wszystkie prawilne mordy będą takie płyty nagrywać
Nie ma go w pracy.
Bo o to chodzi jakieś nowe szlaki fejm i bajki ,że jestem mesjaszem techno z rapem ale czy w tą stronę ma to iść? Nie chcę hejtować ale ta płyta brzmi bardzo źle dzieci w remizach będą przy tym tańczyć rapując? Przecież to już jest bardziej cyrk.
Tomasz
Czemu niby ma nie iść w tę stronę? Niech idzie w jaką chce. Ktoś taki jak on, czy Borixon powinien pójść o krok dalej i w końcu nazwać to inną nazwą niż Rap i zabrać w tę podróż resztę Żabsonów itp (a może właśnie to sie dzieje?). Zróbcie w końcu odrębny gatunek i dajcie zejść do podziemia rapowi, żeby znów do głosy doszły wartości, kultura itd. Teraz każdy bałby się hejtu za taki krok, ale za kilka lat mógłby być pionierem nowego gatunku :)) a rap żyłby dalej swoim spokojnym życiem. Tylko czy to znów byłoby na rękę całej reszcie sceny która notabene podczepiona jest pod hajs który jest pompowany w rap przemysł przez fanów tych rapopochodnych wykonawców? Praktycznie wszyscy z jednego koryta ssa siano, także jakby znów rap stał się niekomercyjny to byłby lament.
Anonim
Smutne jest to ze w cebulandi to będzie się podobać wkoncu disko z pola to nasza narodowa muzyka. Teraz wszystkie podstawówki będą szaleć a yeee
Jebaćbor
Nie wiem jak wy ale ja w tych jego słowach widz wielki ból że gibofame się skończył i że całe środowisko ma wyjebane na niego.
Anonim
Ale debil

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>