Flatbush Zombies wracają z nowym albumem!

kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, News, Teledyski
dodano: 2020-05-22 10:30 przez: Gary Tyler Lis (komentarze: 3)

Reprezentanci Nowego Jorku zapowiedzieli właśnie swoją najnowszą płytę, której premiera zaplanowana jest na początek przyszłego miesiąca.

 

Wiosennych premier ciąg dalszy! Tym razem przyszła kolej na Flatbush Zombies, którzy na swoim Instagramie udostępnili okładkę i datę premiery nadchodzącego projektu zatytułowanego „now, more than ever”. Będzie to follow-up do wydanej w 2018 roku płyty „Vacation in Hell”.

 

Album ma trafić do sieci 5 czerwca, a więc za lekko ponad dwa tygodnie. Jak na razie nie wiemy, kiedy do sprzedaży trafi fizyczne wydanie płyty. Artyści nie wyjawili również tracklisty swojego najnowszego projektu, jednak możemy spodziewać się, iż w najbliższym czasie dostaniemy jeszcze sporą dawkę informacji.

Poniżej możecie sprawdzić okładkę albumu, a także odsłuchać numer "Monica", który być może pojawi się na 
„now, more than ever”.

 

 

 

 


Jebaćbor
I to jest news, monica to już słyszałem dawno, zdaje się jakby pół roku już mineło ale nie możliwe bo to aż tak dawno nie wyszło.
Lil sqqa
Brakuje mi flatbush, brakuje pro ery i underachivers na nowojorskiej scenie, sądziłem że to oni przejmą królestwo wielkiego jabłka i będą wyznaczać trendy :(
s.
Nius bardzo dobry! A co do sceny NY to HDBeenDope daje rade. Na freszmena startuje.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>