Deobson rozwozi posiłki dla seniorów razem z Legią

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2020-05-21 11:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Deobson nie udziela się obecnie zbyt często muzycznie - udziela za to na stadionie Legii, gdzie jest spikerem. Przy okazji jego Hot16Challenge2 uwagę zwracała maseczka z napisem "Gotowi do pomocy". Promowała ona szczytną inicjatywę, rozpoczętą przez Legię.

Deobson #Hot16Challenge2 (prod. Cyga)"Wraz z naszymi partnerami oraz zaproszonymi firmami i instytucjami ruszamy z największą, kompleksową akcją pomocową dla osób starszych w Warszawie i województwie mazowieckim. Co robimy? Uruchamiamy bezpłatny telefon pomocowy, dostarczamy posiłki wprost do domu, przygotowujemy zakupy i wiele więcej. Dołączcie, wesprzyjcie, bądźcie #GOTOWIDOPOMOCY! Centrum i zapleczem akcji jest nasz stadion. Już na starcie akcji Fundacja Legii jest gotowa sfinansować 10 000 posiłków, które będą dostarczane przez ponad 500 wolontariuszy Fundacji i Związek Harcerstwa Rzeczypospolitej" - czytamy w informacji, a poczynania znajdziemy też na specjalnej stronie.

Deobson również dołączył się do inicjatywy, a na specjalnym filmie widzimy jak rozwozi posiłki seniorom i zauważa jak dużo radości może dać im taki mały gest.

Tagi: 

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>