Dobry Vibe na Trudny Czas #14 - wybiera Bisz

dodano: 2020-05-16 09:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

W mediach znajdziemy obecnie masę strachu, ciemnych wizji i atakujących z każdej strony negatywnych treści. Wszystko generuje niepewność, stres i pogłębia zdenerwowanie. Czy muzyka nie służy też temu, by oderwać się od takich emocji? Czy muzyczne media nie są jednymi z niewielu które mogą choć trochę od tego uciec i dać ludziom trochę wsparcia i otuchy w obecnej ciężkiej sytuacji pełnej znaków zapytania?

W 14 odcinku cyklu "Dobry Vibe na Trudny Czas" gościmy jedną z najbardziej błyskotliwych i sympatycznych postaci na polskiej scenie, lirycznego wirtuoza Bisza! Sprawdźcie jakie 3 numery poleca.

Kendrick Lamar - GOD.

Ten numer ma tak bosko zdystansowany vibe, że pozostaje tylko wtórować refren:
"This what God feel like, huh, he-yeah"

Mac Miller - Hurt Feelings

Nieodżałowany Mac Miller... "Swimming" jest rezydentem w moim samochodowym cd-playerze i kiedykolwiek rzeczywistość robi się zbyt szorstka nie zapominam, że... "Everything is strange, that's just a game"

Jay Electronica - Shiny Suit Theory

Co tu dużo pisać, refren mówi za siebie :-)
"I'm sailing on a cloud, they trailing below
My shrink told me, It's a feeling they'll ever know
I pack up all my sins and I wear 'em to the show
And let 'em go, let 'em go, let 'em go, let 'em go"

Wcześniejsze odcinki cyklu

Wszystkie 3 numery znajdziecie poniżej na playliście (układ chronologiczny od 1 odcinka) - codzienną selekcję w ramach cyklu "Dobry Vibe na Trudny Czas" będziemy prezentować Wam na dedykowanych playlistach YT i Spotify, tak by można było odpalić sobie całość za jednym zamachem i zbiorczo łapać muzyczne wibracje! Na playliście Spotify brak jedynie numerów Ortegi, Young Shoe$ i Karwela/SoulPete'a, bowiem nie ma ich w serwisie.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>