Czego Reno słucha by złapać dobry nastrój? (Dobry Vibe na Trudny Czas #10)

W mediach znajdziemy obecnie masę strachu, ciemnych wizji i atakujących z każdej strony negatywnych treści. Wszystko generuje niepewność, stres i pogłębia zdenerwowanie. Czy muzyka nie służy też temu, by oderwać się od takich emocji? Czy muzyczne media nie są jednymi z niewielu które mogą choć trochę od tego uciec i dać ludziom trochę wsparcia i otuchy w obecnej ciężkiej sytuacji pełnej znaków zapytania?

Dzisiejszą selekcję w 10 odcinku cyklu "Dobry Vibe na Trudny Czas" zapewnia autor niezliczonych soundtracków do letniego relaksu, na czele z niezastąpionymi "Dobrymi Czasami", które mieliśmy dla Was w 1 odcinku. Legenda podziemia - Reno!

SiR - Rapper Weed ft. Boogie

Dwie moje ulubione postaci z LA w tym momencie chyba połączyły siły, podwojny relaks. Szkoda że Boogie nie jest w TDE bo byłoby pewnie więcej takich numerów.

Kano - T-shirt Weather In The Manor

Król UK i numer na pogodę tiszertową.

Redman - Keep On '99

Redman to jest gość a Def Squad miał wtedy takie brzmienie że łoo

Wcześniejsze odcinki cyklu

Wszystkie 3 numery znajdziecie poniżej na playliście (układ chronologiczny od 1 odcinka) - codzienną selekcję w ramach cyklu "Dobry Vibe na Trudny Czas" będziemy prezentować Wam na dedykowanych playlistach YT i Spotify, tak by można było odpalić sobie całość za jednym zamachem i zbiorczo łapać muzyczne wibracje! Na playliście Spotify brak jedynie numerów Ortegi, Young Shoe$ i Karwela/SoulPete'a, bowiem nie ma ich w serwisie.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>