Tymek odpala charytatywne EP - gościnnie Paluch czy DJ Decks!

video
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2020-04-21 14:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 5)

"Jeziorko" to pierwszy singiel z charytatywnej EP-ki Tymka pt. "Vestige". Gościnnie w utworze pojawili się bracia Kacperczyk. Tymek zdecydował się wesprzeć polskie szpitale w walce z COVID-19 i nagrał EP-kę, z której całkowity dochód zostanie przeznaczony na sprzęt medyczny.

Jej premiera odbędzie się 21 maja 2020 roku, a na trackliście znajdziemy garść ciekawych kooperacji - od Palucha po Miłego ATZ, od Kubiego Producenta po Pawbeatsa. Pełną tracklistę i info wraz z preorderem znajdziecie oczywiście w naszym dziale Premier Płytowych.

Jeśli chcesz być na bieżąco z premierami teledysków to śledź nasz dział Video

tymek/c0pik - jeziorko ft. kacperczyk

Tagi: 

Dg
Czemu panowie nic nie piszecie o Verzuz Swizza i Timbo? Tosz to sztos jest
s.
Łoo Panie... dzięki za info. Odpaliłem i już beka z nieogaru Timbo bez oczu :) Kanał YT - Maschine Masters... wszystkie batelki tam mają
nigga69
Paluchowi to az dalem unfollow na Insta ze nagrywa z takim lakiem jak tymek, jego bor na poczatku cisnal tego typu pedalow a teraz sam nagrywa z takimi cipkami ja sam juz nie wiem co wgl biuro ochrony rapu oznacza skoro teraz sam promuje gowno z ktorym walczyl...
Anonim
Bo to cały paluszek pamiętam jak tego malocika z youtuba cisnol hehe a teraz nagrywa z podobnymi zresztą to bardzo typowe zachowanie na polskiej śmiesznej scenie " rapowej"
Kalif
Podbijam Panowie. U większości naszych raperów są zwrotki kierowane w słabych raperów, albo gości robiących przysłowiowy plastik, a za chwilę jest feat z którymś z nich i tłumaczenie, że ten to jednak dobry. To w kogo kierowane są te wersy, bo jakby zebrać to wszystko do kupy to jednak wychodzi na to, że najbardziej przypałowe granie to jednak dobry rap i nie ma słabych raperów? Sprawdza się, że słabych raperów nie ma, są tylko tacy, których w danym momencie się nie lubi, albo nie robi z nimi pieniążków - wtedy to są ci słabi. Ale jutro mogą być już dobrzy.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>