Tymek zebrał 40 000 zł na budowę szkoły w Kenii

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2019-12-10 12:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 6)

Niedawno ukazał się teledysk do singla "Radość", który Tymek nakręcił w Kenii - był on elementem wolontariatu Journey Through The Savannah, od kilku lat przyczyniającego się do poprawy sytuacji dzieci w tym biednym afrykańskim kraju. W tym roku w inicjatywę mocno zaangażował się też autor "Rainmana".

Postanowił on zorganizować specjalny koncert charytatywny, gdzie z biletów i cegiełek uzbierano 40 000 zł, które przekazano za pomocą fundacji Harambee na budowę szkoły w Kenii - inicjatywa cieszyła się dużym zainteresowaniem, a warszawski koncert w klubie Iskra wyprzedał się już 2 tygodnie przed wydarzeniem.

Dodatkowo Tymek wystawił na licytację obraz, który namalował będąc w Kenii - zebrana w ten sposób suma 2500 zł także została przekazana fundacji. Kolejny obraz malowany był w trakcie koncertu, a uzyskane w ten sposób środki zasilą dalszą pomoc dzieciom w Kenii.

Poniżej obejrzeć możecie video z tegorocznej edycji wolontariatu JTTS. "Miesiąc po zdjęciach do klipu "Radość" Tymka odwiedziliśmy to samo miejsce w ramach kolejnej edycji projektu JTTS (Journey Through the Savannah), który ma na celu poprawę warunków edukacji dzieci w Kenii - niesamowite było dla nas to, że utwór został w ich głowach i nawet po takim czasie wciąż go nuciły." - czytamy w opisie.

Radość z codzienności - Tymek odwiedza dzieciaki w Kenii (JTTS 2019)

TYMEK - RADOŚĆ FIT. NABO NASSIB FONABO ( PROD BY MICHAŁ GRACZYK & HUBI)

Tagi: 

Anonim
Props!
Real HH 90
Nawet dobry kawałek tego tymka szacunek za akcję dla tych dzieciaków z Kenii gdybym ja miał w huj kasy to bym też pomógł a nie jak te kraje niby bogate co huj nie pomogą tym dzieciom.
Pandka
Super sprawa ten koncert. Szacunek za koncert na rzecz dzieci z Kenii. Dobry kawałek :)
Jebactymka
Wogóle to nie zabieg dyplomatyczny JT #JebaćTymka. Niech nagra 2 część przez twe oczy zielone
polski rap gówno
muzykę robi chujową ale za tę akcję props
Fanka
Piękny gest!Muzyka super! Wielki pokłon dla Tymka!

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>