Deemz wspomina niedoszłe współprace z gwiazdami z USA

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2020-04-06 14:01 przez: Mateusz Natali (komentarze: 6)

Deemz podzielił się ze słuchaczami refleksją, wskazując jak demotywujące potrafią być czasem duże współprace, które wysypią się na ostatniej prostej.

"Jedna z najgorszych sytuacji która może spotkać producenta to niewypalony plejsment który miał predyspozycje do bycia pewniakiem. Znam ten ból bardzo dobrze, miałem taką opcje z: Tory lanez'em, Blue face'em czy Da baby. W takich momentach człowiek sie czuje jak najgorsze gówno, (przynajmniej ja tak miałem) do tego jeszcze przychodzą ci rozkminki czy faktycznie jesteś dobrym producentem, zaczynasz wątpić w swoje możliwości i dostajesz pierdolonego "beat blocka". Niezależnie od wielkości artysty z którym masz możliwość współpracy pamietaj o tym że nic nie jest pewniakiem i wszystko w ostatniej chwili może się sp**rdolić. Co my producenci możemy zrobić? dosłownie nic, jeśli faktycznie postawiłeś wszystko na jedną kartę i wybrałeś muzykę to musisz nak**wiać bity non stop (nie ma pół środków) to nie jest zabawa w ciuciubabke. Cokolwiek by się działo błagam Cię (producencie) rób dalej to co robisz, rozwijaj się. Nie znasz dnia i godziny, ale uwierz mi że jak zagrasz dobrze swoimi kartami to jeden numer może zmienić Ci życie, z fartem mordeczki" - napisał producent.

Tagi: 

polski rap gówno
szkoda, że z young thugiem albo eminemem nie miał nagrać. kto w to wierzy?
Beatsztain
A czemu by nie? To też są ludzie, a w dzisiejszych czasach na prawdę nie jest tak ciężko by pogadać z gwiazdami w showbizu choćby przez insta. SoSpecial na przykład na albumie Joyner Lucasa i albumie Rittza. Producent Old Town Road Lil Nas ax'a stwierdził że bit do dzisiejszego "Old Town Road" jest gówniany ale i tak go wrzucił na beatstars skąd Lil nas x go kupił i co? Mamy 2020 i dużo więcej opcji, nie bądźmy tacy hejtujacy i pesymistyczni tylko korzystajmy z możliwości!
polski rap gówno
wiem, że to możliwe. np. szamz robi bity dla mauley g i sceny drill w usa, ale takie gadanie miałem nagrać z tory lanez ale sie nie udało jest chujowe
hahaha
ahahahhaa ale szamz to jest wack pierdolony i pozer, jest chujowym producentem jak barszcz
polski rap gówno
chuj mnie obchodzi twój stary, cwelu. wracaj słuchać hemingej albo sokół jak prawdziwego rapu nie potrafisz rozpoznać
Tak
Chuj mnie to obchodzi

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>