Żabson ostro: "Nie ma to jak walić wałki wyborcze podczas pandemii"

kategorie: Polska, News
dodano: 2020-03-28 19:50 przez: Mateusz Natali (komentarze: 10)

Nocne poprawki w ustawie dotyczącej tarczy kryzysowej oraz wprowadzenie tam punktu zmieniającego mechanizm wyborczy przed majowymi wyborami prezydenckimi wywołały burzę dyskusji w Internecie. Do tematu odniósł się również Żabson.

"Nie ma to jak walić wałki wyborcze podczas pandemii, brawo. Moi drodzy obserwatorzy – większość z Was to młodzi ludzie, ale duża część ma już prawa wyborcze. Jeśli te wybory dojdą do skutku, liczę na dużą frekwencję, i na to, że każdy będzie pamiętał czym zajmowała się partia rządząca w momencie, w którym ludzie chorują, służba zdrowia przeżywa ogromny kryzys, a krach finansowy czyha tuż za rogiem" - napisał na swoim Instastory raper, poparł go także Joda udostępniając wpis. Screeny znajdziecie poniżej.

fot. u góry - Wojtek Koziara

Galeria

Tagi: 

S.H
Zajmij się tym swoim hauturzeniem gówniarzu. Kurwa mać jak ci raperzy dziś wyglądają. Jakieś neoEmo chuj wie co. Nie chlap bzdur, rymuj te bzdury dla baranów i bądź tym celebrytą z dupy. Elo
Beb
Otóż KURWA to! Żapsą, weź przestań być mentorem, bo nie masz kogo pouczać!
prep
Tak jak nie jestem fanem jego muzyki, chociaż szanuję, to miło że mamy jakieś raperów, którzy jeszcze podejmują kwestie społeczne w rozsądny sposób.
Zdradek_Sikorski
+1
Aha
Dzban state of mind
Żaps-stękanie
Rondel i po co ciągle piszesz o tych zjebach? Przecież to nie ma nic wspólnego z rapem. PS: Palenie mikrofonów nie powoduje wack'a ani choroby w wersach.
Lil sqqa
Dobrze wszystko fajnie, poruszyłeś bardzo ważny temat ale mordo Twoi fani których przedział wiekowy to 12-17 nie mają żadnego wpływu na politykę, nie wiem czy tym wpisem chcesz pokazać siebie jako jakiegoś poliglote, Ty jako osoba dla ludzi od 20 roku wzwyż życia jesteś niewiarygodny...
twojstary
poliglotę? XDDDDD
Mari
Dobrze, że ludzie nie są obojętni względem tego co robi Kaczyński. Za wszelką cenę chce zostać przy władzy, inni kandydacie nie mają szans w tej chwili prowadzić swojej kampanii. ŻABSON też jest obywatelem tego chorego Państwa więc dobrze, że o tym mówi.
S.H
Chcesz ciocię kidawę co ma problem z przeczytaniem zdania ? Kosiniaka, który rządził z POjebami czy biedronia pasjonata męskiego zakończenia jelita? Nie powtarzaj po idiotach co zamiast metoryki używają nazwiska Kaczyński.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>