Mimo epidemii zalewają nas muzyczne premiery - piątek znów był gorący

wydarzenie
kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2020-03-28 16:08 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Rynek koncertowo-eventowy stanął, wiele płyt w Polsce jest przekładanych - w Stanach od dobrych paru lat jednak nacisk kładziony jest głównie na streamingi i cyfrową dystrybucję, więc ilość premier niezmiennie jest ogromna. Marzec przyniósł nam mnóstwo ciekawych albumów - zarówno z mainstreamu jak sceny niezależnej, zarówno od starszych graczy jak młodych kotów.

Regularnie aktualizujemy wykaz premier w dziale Premier Płytowych, a w każdy piątek dokładamy tam najnowsze wydawnictwa zza Oceanu (po kliknięciu w tytuł płyty sprawdzicie tracklistę i najważniejsze informacje a na górze możecie wybrać zakładkę polskie/zagraniczne) - polecamy być na bieżąco, bo większość płyt można darmowo odsłuchać w serwisach streamingowych już w dniu premiery, jednak trzeba wiedzieć, że się ukazały, a o to często ciężej. Bowiem premiery Weeknda czy Jaya Electronica były szeroko komentowane - ale już o nowych płytach Jadakissa, Slim Thuga czy MC Eihta wie mniej osób.

Także wczoraj dostaliśmy naprawdę dużo ciekawej muzyki - wyczekiwany debiut Joynera Lucasa, nowy krążek od Slim Thuga, przekładany materiał od PARTYNEXTDOORa, zaskakujący strzał od Jeezy'ego, collabo od Skepty czy specjalną jubileuszową wersję klasyka ODB. Na polskim podwórku było nie mniej ciekawie a nowe produkcje dostarczyli Peja/Magiera, Otsochodzi czy Bonson. Zapraszamy do zaglądania do działu Premier, dajcie też znać w komentarzach która z marcowych premier najmocniej przypadła Wam do gustu.

Joyner Lucas - Will (ADHD)

Slim Thug - This World (Lyric Video)

SKEPTA, CHIP & YOUNG ADZ - WAZE (THE MOVIE)

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>