Scarface i Slim Thug zarażeni koronawirusem! Obaj komentują i apelują

Można było się spodziewać, że prędzej czy później koronawirus dotknie także raperów. Kilka dni temu z Nowego Orleanu dotarły smutne wieści o śmierci lokalnego DJ'a Black N Milda, który przyczynił się do popularyzacji tamtejszego bounce music, teraz informacje o zarażeniach dotarły z Houston.

Najpierw w tym tygodniu poinformował o tym Slim Thug, raper który w okolicach 2005 roku był jedną z głównych twarzy muzycznej inwazji Dirty Southu na mainstream (na płyty zapraszały go nawet Beyonce czy Gwen Stefani), a jego "Already Platinum" nagrane z wydatną pomocą Pharrella i Neptunes to do dziś jeden z naszych ulubionych krązków z tamtych regionów. Obdarzony unikatowym wokalem Thugga wciąż nagrywa - dziś nawet ukazuje się jego nowy album (znajdziecie go oczywiście w dziale Premier Płytowych), a puszczony kilka dni temu singiel nawiązuje klipem i przesłaniem też mocno do obecnej sytuacji na świecie i aktualnych wydarzeń.

Slim Thug - This World (Lyric Video)

"Wczoraj zostałem zbadany na obecność koronawirusa i wynik jest pozytywny. Dbałem o kwarantannę i siedziałem w domu, może wyszedłem coś zjeść i zrobiłem parę rzeczy, ale ogólnie siedziałem w domu, używałem masek, rękawiczek itp a mimo tego złapałem to. Musicie traktować to poważnie - siedźcie w domu, nie wychodźcie tak długo jak będzie trzeba, a jeśli macie symptomy zbadajcie się" - apeluje raper, dodaje również: "U mnie wszystko dobrze, czuję się dobrze, nie mam problemów. Jednego dnia miałem lekką gorączkę i kasłałem, ale teraz gorączka już przeszła. Czuję się dobrze, ale traktuje problem poważnie, koronawirus może dopaść każdego z nas"

Wczoraj za to informację o zarażeniu podała legenda Houston, jeden z najważniejszych raperów w historii południowej sceny, współtwórca Geto Boys i ubiegłoroczny kandydat na fotel burmistrza Houston - Scarface. Ujawnił to w trakcie audycji Williego D, dawnego kompana z Geto Boys, dodając że zmaga się z problemami zdrowotnymi od blisko miesiąca:

"Ostatnie trzy tygodnie były ciężką próbą Will. Jedna z najbardziej szalonych sytuacji w całym moim życiu. Doszedłem do momentu, gdy czułem, że mogę umrzeć. Wyrzygałem tak dużo, że czułem już pieczenie, samą żółć z żołądka, bez żadnego jedzenia. (...) Rozpoczęło się od zapalenia płuc a 3 czy 4 dni później siadły mi nerki. 3-4 dni później powiedzieli mi, żebym siedział na kwarantannie. (...) Muszę poczekać aż się to uspokoi by zobaczyć co dzieje się z moimi nerkami. (...) Mam nadzieję, że to już końcówka, bo walczę z tym parę tygodni. Ciężko mi było momentami oddychać, czułem się jakby słoń siedział mi na piersiach. (...) Byłem postrzelony, moje życie bywało w niebezpieczeństwie, ale nigdy nie czułem się tak jak tu - z życiem całkowicie poza kontrolą" - mówi Face, dodaje jednak, że powoli zaczyna czuć się lepiej, prosząc by ludzie nie lekceważyli niebezpieczeństwa i siedzieli w domach jeśli mają taką możliwość.

Pełną audycję obejrzycie poniżej. Fanom pozostaje modlić się o zdrowie obu MC, szczególnie legendarnego Scarface'a, który jak widać przechodzi zarażenie w trudniejszy sposób.

I just Got Some Bad News - Scarface Has Coronavirus

Scarface - On My Block (Official Video)

hahaha
Dla atencji powie sie wszystko, żałosne dziadki
hehehe
dla atencji to twoja matka puszcz się z żulami na dworcu. żałosne kurwiszcze.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>