Chada - to już 2 rocznica śmierci... "Proceder" trafił na Netflix

Dziś mijają 2 lata od tragicznej i niewyjaśnionej do końca śmierci Chady, która wstrząsnęła środowiskiem hip-hopowym. Na rocznicę poświęcony mu film "Proceder" trafił też na Netflixa

Niestety pandemia sprawiła, że przesunięto okolicznościową Mszę Świętą w intencji rapera oraz spotkanie przy jego grobie.

"Kochani! Razem z mamą Tomka mamy dla Was kilka słów w obliczu zbliżającej się drugiej rocznicy śmierci, która zbiegła się z kryzysową sytuacją pandemii na świecie. W trosce o zdrowie nas wszystkich oraz naszych bliskich, uroczystości zostaną przesunięte w czasie. Jesteśmy wzruszeni ilością wiadomości oraz zadeklarowanych chętnych do spotkania, wspólnej modlitwy, wspomnień i zadumy - jak tylko będziemy mogli spotkać się w bezpiecznych okolicznościach, wyznaczmy nowe terminy, tymczasem mama Tomka odpali za nas wszystkich symbolicznie duży znicz i pomodli się. Dbajcie o siebie i najbliższych! Jednoczmy się, nie dzielmy, a ten kryzys przetrwamy bez szwanku. Do zobaczenia już niedługo!" - pisał dwa dni temu RX, producent blisko związany z Chadą.

Poniżej przypominamy jak szerokim odzewem odbiło się info o tragicznej śmierci Chady - kondolencje 2 lata temu słała cała hip-hopowa scena.

Galeria

Tagi: 

s.
Nie ma co się oszukiwać... słaby ten film... niestety
Beb
Słaby, jak słabym raperem zawsze był Chada
BEBPIZDO
Pchlarzu jebany chuj ci na pizde

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>