Tymek o koronawirusie w Japonii: "Czuję się tu bardzo bezpiecznie"

Zamieszanie i zamykanie granic w związku z koronawirusem złapało Tymka w trasie - nieustannie aktywny raper jest obecnie w Japonii, gdzie kręcił teledysk do najnowszego singla. Jeden z fanów zaapelował do niego, by szybko wracał z Azji, jednak on spokojnie patrzy na sytuację.

[POPKILLERY 2020 - GŁOSOWANIA RUSZYŁY, WYBIERZ DO KOGO TRAFIĄ STATUETKI ROKU I DEKADY!]

"Słuchajcie, jak coś Japonia to nie są Chiny. Ogólnie czuje się tu bardzo bezpiecznie. Ponieważ Japonia jest bardzo sterylnym krajem, który potrafi sobie radzić z takimi rzeczami. Na pewno jest troszeczkę lepsza sytuacja niż w Polsce. Chociaż nie do końca wiem jak jest w Polsce, bo wyjechałem. Ale śmiem myśleć, że jednak Japonia jest gotowa na takie sytuacje" - mówił Tymek w transmisji na żywo na Instagramie.

TYMEK NA TEMAT CORONAWIRUSA !

Zrealizowane w Japonii "Tabi" ukazało się 3 dni temu - tytułowe tabi to tradycyjne japońskie skarpety/buty z osobnym palcem.

Tymek/favst - Tabi

Tagi: 

Ron Dell
Rondel, ale to nie ma nic wspólnego z rapem XD
Lil sqqa
jak kurwa nie ma wspólnego przecież to jest na POPKILLERZE , czytaj portalu rapowym , a nie fuckkkkkkkkkk....... zapomniałem że POPKILLER to taka osłonka na majka xddddddd
moneythedevil
mordo chyba cos pomyliles z popfiltrem xd
polski rap gówno
"Na pewno jest troszeczkę lepsza sytuacja niż w Polsce. Chociaż nie do końca wiem jak jest w Polsce, bo wyjechałem" no kurwa geniusz
KRZ
dlaczego nazywacie go raperem?
MO
Nazywają go raperem bo jest raperem intelektualne dna. wiecie co to new school? wiece ze teraz rap/trap jest pop'em? znacie pojęcie słowa pop? chyba nie do końca.
polski rap gówno
wiem tylko tyle, że jesteś idiotą a ten cwel twój bożek tymek nie jest raperem
weszjak
polski rap gówno: ziomuś nie kompromituj się XDDD
MO
Nie jest moim bożkiem tylko znam się ma muzyce bo w tym siedzę całe życie i potrafię odróżnić co jest dobre a co złe, i Tymek ma mega talent może nawijać w każdym gatunku gdzie inni Polscy raperzy nie potrafią czysto zaśpiewać 3 wersów, i tak, Tymek jest raperem tylko robi new school co polega między innymi na śpiewaniu :) jak się na tym nie znasz to nie udzielaj się :) gdyby nie piosenki typu jak Tymka Taco czy innych w podobnym brzemieniu to rap nigdy by nie przepił by zwykłego pop'u. Ale ty podejrzewam jesteś tylko zwykłym sebixem, i na słuchawkach paluch szpaku i inni i (ło kurla życie ciężkie na blokach jebac policje i fałszywe mordy jebac joł joł)
Karolina
Ku*wa to jedyny komentarz który jest na poziomie .Rap ograniczone blokowe pieprzenie o jednym.Tu sie zgodzę tymek to nie raper to coś więcej to artystyczna forma przekazu nie ograniczona otwarta głowa wyższy lewel dlatego sądzę że jest niezrozumiała dla tych co mają ograniczone myślenie i stereotypowa poglady o muzyce pozdrawiam
MO
Mimo wszytko dziękuję światu że sa ludzie tacy jak ty, dzięki temu inteligentni ludzie mogą się dowartościować <3

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>