Kali zastanawia się nad przyczynami epidemii koronawirusa

kategorie: Polska, News
dodano: 2020-03-17 10:30 przez: Kontakt (komentarze: 8)

Kali podzielił się ze słuchaczami rozważaniami na temat trwającej epidemii oraz jej powodów, przytaczając kilka teorii.

fot. u góry - Young Sandi

[POPKILLERY 2020 - GŁOSOWANIA RUSZYŁY, WYBIERZ DO KOGO TRAFIĄ STATUETKI ROKU I DEKADY!]

Raper po pierwsze wspomina, że sam najpierw patrzył na całą sprawę z przymrużeniem oka, ale teraz widzi rosnącą skalę i kolejne osoby śmiertelne. Zastanawia się więc nad przyczynami całej epidemii oraz tym, komu i do czego może ona służyć.

"Czytałem, że koronawirus posiada wszystkie znamiona broni biologicznej, więc przyjmiemy najpierw wariant, że wirusa stworzył człowiek i zainfekował cały świat. Po co? Na pewno teorii jest multum. Jestem również ciekaw, co niektórzy z Was sądzą, ci, którzy mają otwarte głowy i widzą w tym drugie dno. Powiem Wam, że rozkminiałem różne warianty. Dla mnie, najbardziej prawdopodobnym jest taki, że będą próbowali rozbroić ludzi. Po to te stany wyjątkowe, stany wojenne. To jest zajebisty pretekst, żeby bezpodstawnie wejść komuś do domu. Jak wiemy Amerykanie są mocno uzbrojonym narodem"

Kali nie wyklucza też, że wszystko jest związane ze szczepieniami, poprzez które zaimplementowane mogą być nanochipy:

"Od jakiegoś czasu nie mogli rozkminić, jak zaszczepić dorosłych. Jak nie ma realnego zagrożenia, nikt się nie idzie szczepić. Każą nam szczepić dzieci. Są ludzie, którzy szczepią i są, którzy nie szczepią, ale dorośli mają to gdzieś. Pomyślcie sobie, jakby to sprytnie mogło to być zrobione. Ludzie teraz pobiegną po szczepionkę, przynajmniej 80% ludzi po prostu się zaszczepi. A szczepionka wiadomo, że nie będzie przetestowana i nie wiadomo w ogóle, co będzie w tej szczepionce. To też warto porozkminiać, bo szczepionki raczej nic dobrego nie niosą w sobie. Można tu pójść o krok dalej i przecież mogliby za pomocą szczepionek nas zachipować. Nanochip, który mógłby swobodnie przedostać się do ciała "

Przyjmuje również hipotezę, że epidemia może być odruchem obronnym planety, którą coraz bardziej eksploatujemy:

"To jest też całkiem prawdopodobne, ze zwierzęta się mogą zemścić. Zresztą Ziemia też ma swoje mechanizmy, powodujące że planeta się oczyszcza. My jesteśmy dla niej, nie tyle zbędnym balastem, co raczej szkodnikiem na skórze, jak bakterie. Ziemia czasami też różne sposoby czasami znajduje żeby się oczyścić jako organizm żywy, więc bardzo prawdopodobne, że wirus po prostu powstał i zainfekował ludzi. Taka opcja też jest prawdopodobna."

Kali nie wyklucza też, że koronawirus mógłby zatuszować wprowadzenie kontrowersyjnej technologii 5G. Pełną wypowiedź rapera znajdziecie poniżej, w formie materiału na Instagramie. Kali prosi też fanów o dyskusję i dzielenie się przemyśleniami oraz różnymi spojrzeniami na tę sytuację.

Przypominamy także nasze niedawne video z udziałem Kaliego:

KALI - wywiad: losy Krime Story, Proceder, Kartky, Tau, Kacper HTA, XX-lecie, "Droga Koguta"

Kali - Props czy Hejt? / Patointeligencja, WOŚP, Wiedźmin, Stara i Nowa Szkoła

Kali komentuje zarzuty Kacpra HTA - "Droga Koguta" kopiuje "Ronina"?

Tagi: 

Ludi
A mówią, że palenie Marihuany nie szkodzi...
radom
już niedługo Kali feat Zięba... Ciężko beret zryty.
fat_mike
Ja pierdole. Dezinformacja do kwadratu. Wiadomo bardzo dobrze skad sie wzial wirus. Po co to wrzucacie? Aha, odslony/reklamy - ok, to moze niech jeszcze o epidemii wypowiedza sie Bialas, Eldo, Sobota, Pih, Zabson, Bilon i Liroy.
Jebaćbor
Ja to słyszałem że tego wirusa to złe niemcy z jeszcze gorszymi żydami opracowali żeby prześladować wielką polskę, tylko żeby się nie wydało najpierw wypuścili go w chinach. Nie wykluczone że maczali w tym palce również zamachowcy smoleńscy i społeczność lgbt.
Lgbt
My lgbt umaczali byśmy nie tylko palec :D
$lim
Zgadzam się, a w ogóle to do naszego grodu Polan najbardziej pasuje monarchia
Kali-srali
Pierwszy raz na oczy widzę tego narkomana. To jakiś specjalista wirusolog?
Aluminiowa czapeczka
Kali calkiem odlecial

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>