Kali o "Krime Story": "W pewnym sensie straciłem dziecko" (tylko u nas)

video
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2020-02-08 18:45 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Podsumowując 2019 rok Kali nie szczędził gorzkich słów w temacie filmu "Krime Story", który wywołał u niego sporo nerwów i zawodu. Teraz rozwinął myśl przed naszą kamerą.

"To nie miejsce ani czas, by zdradzić przebieg tej fatalnej historii... Finalnie, straciłem kontrolę nad filmem Krime Story, zanim jeszcze rozpoczęły się zdjęcia. Straciłem również angaż do roli Krimea. Z tego co wiem, film powstał, ale jak wspomniałem beze mnie. Po oddaniu scenariusza, zostałem odsunięty od możliwości kontroli nad powstaniem filmu. To był, i dalej jest dla mnie cios i jestem wk**wiony na siebie, że dałem się podejść. Nigdy więcej. Zobaczymy jak sytuacja się dalej potoczy" - pisał Kali na początku stycznia.

Temat ten poruszyliśmy również w naszym wywiadzie, który ukazał się w czwartek:

"O pewnych rzeczach nie jestem poinformowany. O tym, że powstał film dowiedziałem się z mediów, nie wiem co z tego filmu wyjdzie. Nie miałem udziału w tym filmie, napisałem scenariusz, który później został skrócony i to była ta oś niezgody. Dalej sprawy potoczyły się bez mojego udziału i ingerencji. (…) Muszę się pogodzić z tym, że w pewnym sensie straciłem dziecko, mówiąc w przenośni, a czasami trzeba się z porażką pogodzić" - opowiedział nam Kali.

Pełną wypowiedź odnośnie "Krime Story" znajdziecie w 20:20 poniższego wywiadu - Kali ujawnia też, czy przejścia związane z tym filmem sprawiają, że zrazi się do działalności kinowej czy wręcz przeciwnie. Oprócz tego porozmawialiśmy o wrażeniach z XX-lecia, podsumowaniu muzycznych ruchów i 3 wydanych płyt, reakcjach na "Proceder" czy ostrej wymianie zdań z Kacprem HTA. Kali rozwinął też swoją reakcję na krytykę Kartky'ego w stronę Tau oraz opowiedział o planach i założeniach na ten rok.

KALI - wywiad: losy Krime Story, Proceder, Kartky, Tau, Kacper HTA, XX-lecie, "Droga Koguta"

Tagi: 

Anonim
Hhh

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>