Kafar apeluje do fanów i Żabsona: "Zostańmy w domu"

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2020-03-13 14:20 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Coraz szersze echa zatacza akcja namawiania do pozostawania w domach zgodnie z zaleceniami - swój głos w tej kwestii dołącza Kafar.

"Lekarze proszą, nakazać JESZCZE nie mogą, ostrzegają... Jeśli możesz zostań w domu. Mi też się to nie uśmiecha, szczególnie z Fifim który minuty nie może usiedzieć w spokoju ale walczymy. Z tego miejsca apel do wszystkich żeby pomogli w nagłośnieniu akcji i słowo do @zabsonziomal masz pół miliona ludzi na insta którym piszesz żeby spotykali się w obliczu pandemii. Mam nadzieję, że to niewiedza a nie głupota. Możesz pomóc 10razy bardziej niż ja. Pomyśl o tym. Dix.
Komentarze obrażające Żabsona będą usuwane. Skupmy się nad istotą problemu!!!"

Komentarz, do którego nawiązuje Kafar to wpis Żabsona dotyczący odwołania trasy koncertowej, gdzie dodał też: "Jeśli chodzi o wirusa to narazie nie popadajmy w skrajności i panikę, dbajmy o higienę i unikajmy dużych skupisk ludzi. Spotykajcie się ze znajomymi, żyjcie normalnie, nie możemy się bać w takim momencie, bo kiedy będzie naprawdę ciężko nie poradzimy Sobie. Siła do życia jest w każdym z Nas i jeżeli ludzie będą zgodnie współpracowali to możemy osiągnąć wszystko."

Kafar dodał, że chwała Żabsonowi za komunikat do fanów, by unikali dużych skupisk ludzkich, ale że powinniśmy w ogóle unikać jakichkolwiek spotkań. Zaznaczył też w komentarzach, że nie chodzi tu o potępianie: "W dobie kryzysu nie ma co mówić o potępieniu. On naprawdę może zdziałać dużo dobrego z racji swojej popularności u dzieciaków."

[Edit: Żabson zostaje w domu: "Odpuśćmy sobie bary, restauracje, kluby" ]

***

Sprawdź też: Sarius apeluje: "Pomóżcie osobom starszym uzupełnić zapasy"

AdMa komentuje zagrożenie koronawirusem i podejście ludzi

Popkillery 2020 - gala przełożona, głosowania przedłużone

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>