Koncerty i festiwale odwołane przez koronawirusa - aktualna lista

wydarzenie
dodano: 2020-03-10 21:07 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

Poranne wystąpienie premiera Morawieckiego oraz zakaz organizacji imprez masowych wywołało lawinę na rozpędzonej scenie pełnej wydarzeń i koncertów. Zbieramy Wam do kupy, co wiemy na ten moment i które eventy odbędą się planowo, a które zostaną odwołane lub przełożone.

fot u góry - Pezet na Torwarze (fot Young Sandi)

Wszystkie wydarzenia odwołał Torwar, w którym odbyć miały się m.in. koncerty PRO8L3Mu, Quebonafide czy Sokoła, bez publiczności odbędą się też Fryderyki (niedługo dowiemy się co z samym wręczaniem nagród), odwołana została również część większych tras i koncertów zagranicznych - przy części organizatorzy proszą o cierpliwość pracując nad rozwiązaniami. Nie odbędą się też jedne z największych amerykańskich festiwali - Coachella (nieoficjalnie przesunięta ma być na październik) oraz SXSW. Odbędzie się za to WBW, które skrytykowało decyzję premiera.

Jeśli wiesz o jakimś znaczącym odwołanym już wydarzeniu daj znać w komentarzu lub na adres redakcja@popkiller.pl

FRYDERYKI:

"Mając na uwadze bezpieczeństwo uczestników FRYDERYK Festiwal 2020, w związku z decyzją administracyjną o odwołaniu imprez masowych, podjętą 10 marca br. przez premiera Rzeczypospolitej Polskiej w obliczu rosnącego zagrożenia epidemiologicznego koronawirusem SARS-Cov-2, z przykrością informujemy o odwołaniu dla publiczności imprez planowanych na 14 i 15 marca br.

Osoby posiadające bilety na sobotnie lub niedzielne koncerty w ramach FRYDERYK Festiwal 2020 otrzymają zwrot kosztu biletu. Szczegółowe informacje dotyczące polityki zwrotu biletów znajdują w zakładce FAQ lub na stronach bileterii.

FRYDERYK Festiwal to wielkie święto polskiej muzyki, nad którym intensywnie pracowaliśmy przez ostatnich sześć miesięcy i bardzo chcieliśmy, aby ponownie mogło się odbyć z udziałem publiczności. Niemniej jednak w chwili poważnego zagrożenia epidemią jesteśmy przekonani, że decyzja o odwołaniu imprez masowych jest absolutnie słuszna i konieczna. Zdrowie oraz bezpieczeństwo uczestników jest naszym priorytetem – podkreśla Andrzej Puczyński, przewodniczący Związku Producentów Audio Video.

W ciągu kilku najbliższych godzin potwierdzimy, czy wręczenie Nagród Fryderyk odbędzie się zgodnie z planem, w sobotę 14 marca br., bez udziału publiczności, czy też termin ten ulegnie zmianie."

PEZET:

"Koncert we Wrocławiu, w Hali Stulecia, odbędzie się 3 czerwca.

Wszystkie bilety zachowują ważność na nową datę. Szczegóły dotyczące zwrotu biletów otrzymacie mailem od ebilet.pl

Pracujemy również nad wprowadzeniem możliwości szybszego odbioru merchu - szczegóły podam niebawem."

SBM LABEL:

"Drodzy,

w odpowiedzi na doniesienia medialne i ogrom Waszych pytań - w związku z decyzją władz państwowych o odwołaniu wszystkich imprez masowych na terenie kraju, informujemy co następuje w kwestii najbliższych koncertów.

Przeniesione na inny termin zostają następujące koncerty:

14.03 | Mata | Katowice
14.03 | White 2115 | Olsztyn
20.03 | Bedoes | Szczecin
27.03 | Bedoes | Katowice
28.03 | Bedoes | Warszawa
28.03 | Mata | Lublin
03.04 | Mata | Warszawa
24.04 | Bedoes | Bydgoszcz

Wszystkie wyżej wymienione koncerty odbędą się w innym terminie. Zakupione bilety zachowują ważność i będzie można je wykorzystać w nowym terminie. W przypadku rezygnacji z udziału w koncercie w celu otrzymania zwrotu środków prosimy o przesyłanie kodów biletów na adres: support@goingapp.pl. Zwrot zostanie dokonany na ten sam środek płatności, z którego opłacane było zamówienie w przeciągu maksymalnie 14 dni roboczych od otrzymania zgłoszenia.

W ciągu najbliższych dni będziemy informować o nowych datach przeniesionych koncertów.

Na obecną chwilę wszystkie koncerty artystów: Jan-rapowanie, Kacperczyk, a także pozostałe koncerty Maty odbędą się w planowanych terminach. Zgodnie z prawem planowane imprezy podlegają wyłączeniu z ustawy o bezpieczeństwie imprez masowych i mogą odbyć się bez zakłóceń.

Zaznaczamy jednak, że sytuacja zmienia się dynamicznie. Apelujemy o rozwagę. Będziemy na bieżąco monitorować i analizować doniesienia medialne oraz Wasze nastroje i potrzeby.
Dla nas, zarówno jako artystów i organizatorów, ale także dla całej branży jest to nowa i bardzo trudna sytuacja. Będziemy wdzięczni za cierpliwość i wyrozumiałość."

BASHESH:

"Na ten moment nie potrafimy jednoznacznie odpowiedzieć, które z wydarzeń zostaną odwołane, a w przypadku których nastąpi zmiana terminów. Sytuacja jest dynamiczna. Robimy co w naszej mocy, żeby wszystko ustalić. Prosimy śledzić komunikaty na wydarzeniach na fb.
W przypadku odwołania lub zmiany terminu możliwy będzie zwrot biletów.
W tym tygodniu na pewno nie odbędą się koncerty Marcin "Kali" Gutkowski w Radomiu i Wrocławiu (info jest już na wydarzeniach)
Paluch Oficjalnie w Kopenhadze i Oslo ( info jutro na wydarzeniach) ,
Mr. KęKę Fryderyk Festiwal (impreza odwołana)."

GOING.

"W związku z rozwijającą się sytuacją dotyczącą odwoływania lub przenoszenia wydarzeń masowych - informujemy, że jesteśmy w stałym kontakcie z organizatorami, którzy przekazują nam ostateczną decyzję o odwołaniu lub przeniesieniu eventów na inny termin. Informacja od organizatorów jest podstawą do zwrotu biletów.
Bardzo liczymy na to, ze większość wydarzeń będzie przeniesiona, a nie odwołana.
Będziemy zwracać środki za bilety na wydarzenia:
Odwołane na podstawie informacji organizatorów
Które się nie odbędą (jeśli żadna decyzja w ich sprawie do nas nie spłynie)
Wszystkich, którzy kupili bilety na odwołane wydarzenia poinformujemy o możliwości uzyskania zwrotu oraz procedurze w wiadomości mailowej.
Prosimy o oczekiwanie na kontakt z naszej strony.
Jednocześnie w związku z dużą ilością zapytań do naszego działu pomocy - prosimy Was o cierpliwość. Nasz zespół pracuje bez przerwy, żeby odpowiedzieć na wszystkie pytania. Czas odpowiedzi może być dłuższy.
Mamy nadzieję, że wkrótce ponownie spotkamy się na koncertach.
Ekipa Going."

FOLLOW THE STEP

"W odniesieniu do obecnej sytuacji, związanej z koronawirusem oraz decyzją rządu, informujemy - a tym samym uspokajamy - że pracujemy właśnie nad możliwościami przeniesienia naszych koncertów na późniejsze terminy. Co ważne - nie wszystkie nasze wydarzenia zostaną przeniesione czy odwołane, każdy koncert traktujemy INDYWIDUALNIE!

Bardzo prosimy w tym miejscu o cierpliwość i wyrozumiałość. Obiecujemy wrócić do Was z pełnymi informacjami: jeśli dany koncert zostanie przeniesiony lub nie będzie tego wymagał i odbędzie się w zaplanowanym terminie.

Bilety na wydarzenia, które mogą nie odbyć się w najbliższych tygodniach (o czym poinformujemy jak najszybciej), zachowają swoją ważność również w nowym terminie. O możliwościach zwrotów biletów poinformujemy wkrótce.

Za niedogodności przepraszamy, jednak bezpieczeństwo uczestników wydarzeń, pracowników czy artystów jest najważniejsze. Liczymy, że zobaczymy się z Wami także w nowych datach"

MHHF:

"Po dzisiejszym porannym posiedzeniu Rządowego Zespołu Zarządzania Kryzysowego premier Mateusz Morawiecki odwołuje wszystkie imprezy masowe. W związku z tym jesteśmy zobowiązani przełożyć termin wydarzenia [Olsztyn 14.03.] na bliżej nie określony. Liczymy na Waszą cierpliwość i wyrozumiałość.
ORGANIZATORZY

WBW:

"Zgodnie z ustawą o bezpieczeństwie imprez masowych WBW NIE JEST imprezą masową! W związku z tym eliminacje WBW2K20 odbędą się zgodnie z planem!
Oczywiście istnieje ryzyko że paranoja będzie postępować dalej i nasz rząd podejmie kolejne idiotyczne decyzje..."

polski rap gówno
peja ma godnego następcę
Bebs
Same plusy, jeśli nie zagra Mata, czy Bedoes ;)

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>