Lil Uzi Vert w końcu wypuszcza "Eternal Atake"

kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, News, Premiery, Trap
dodano: 2020-03-07 10:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 7)

Na "Eternal Atake" fani czekali naprawdę długo, a Uzi w tym czasie ich nie rozpieszczał. Parę razy przekładał premierę płyty, zmagał się z problemami z wydawcą, a nawet groził muzyczną emeryturą. Ostatecznie projekt miał się ukazać w przyszły piątek, jednak raper z Filadelfii postanowił jakkolwiek zrekompensować fanom czekanie i wypuscił album wczoraj.

"Eternal Atake" to pełny, godzinny longplay, na którym znajdziemy m.in. numer wyprodukowany przez Chief Keefa, gościnkę Syd, wokalistki The Internet, czy drugą część hitowego "XO Tour Llif3". Jako bonus tracki pojawiły się również singlowe "That Way" oraz "Futtsal Shuffle 2020".

Pełną tracklistę znajdziecie w naszym dziale Premier

Ponadto Uzi zapowiedział, że pojawi się wersja Deluxe albumu.

Tagi: 

polski rap gówno
no w końcu, myślałem że informacja o tym że hemingej oficjalnie przyznaje się do homoseksualizmu będzie dla was ważniejsze
Aha
Dzień spóźnienia, no nienajgorzej Popkillerze. Co tam, że to najgłośniejsza dotychczasowa premiera tego roku... A tak poza tym to jest ogień. Pro tip: album zyskuje z każdym kolejnym odsłuchem.
Komsi
Bangerki same,no ale wiadomo Uzi=bangerki.
UziTheGOAT
Uzi jest ikoną dzisiejszej sceny. VENETIA !!! CO ZA SZTOS. Uzi wyprzedza scenę, to nie przypuszczenia. To są fakty. Nie mogę się już doczekać jak zaczną zaraz wlatywać na naszym podwórku Eternal Atake Type numery haha
UziTheGOAT
Będzie katowane mocno. To nie dla słuchaczy którzy śledzą numery z Geniusem wiadomo, choć Uzi ma kreatywny wordplay. Jeśli masz otwartą głowę to doceń chociaż brzmienie i produkcję bo to jest next lvl. Ale przede przede wszystkim flow i cadence na przekroju całego albumu. To najoryginalniejszy i niesamowicie muzykalny raper ostatnich lat, żywa legenda, bez kitu. Nie bez powodu ma rzesze naśladowców na całym globie ziemskim. Szczęśliwie on już opuścił naszą atmosferę i wciąż się rozwija :) Miłego odsłuchu ludziska!
Anonim
Idź na pudelka tam jest więcej takich jak ty z otwarta głową
Kultura Niska
Zachęcam do sprawdzenia mojej recenzji na YT :) /watch?v=PPjMZmd4eQs

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>