Wszystko, co wiemy o nowym albumie Lil Uzi Verta

dodano: 2020-03-06 14:00 przez: Gary Tyler Lis (komentarze: 0)

Premiera długo oczekiwanej płyty „Eternal Atake” zbliża się wielkimi krokami, a więc warto podsumować wszystkie informacje, jakie do tej pory zebraliśmy o nadchodzącym projekcie Lil Uziego.

 

Fani 25-latka czekali na jego nową płytę ponad dwa lata. W tym czasie artysta kilkukrotnie potwierdzał trwające prace nad projektem, nie udzielając jednak jednoznacznych odpowiedzi co do ostatecznej daty premiery. Teraz jednak wydaje się, iż termin zaplanowany na przyszły piątek, 13 marca, będzie tym właściwym.

 

Raper z Filadelfii postanowił wynagrodzić to swoim fanom, dając im do wyboru trzy projekty okładki „Eternal Atake”, z których jedna stałaby się tą oficjalną. Poprzez głosowanie na Twitterze ludzie z całego świata wyrazili swoje zdanie, za co podziękował sam Uzi i ogłosił zwycięzcę. 

 

 

Oprócz wyboru okładki raper musiał również włożyć ogrom pracy w czyszczenie sampli. Jednym z nich był sampel Backstreet Boys’ów, wykorzystany na wydanym kilka dni temu singlu „That Way”. Sam Nick Carter wyraził podekscytowanie tym faktem, co potwierdza dobre relacje między artystami. 

 

 

Kolejnym samplem, na którym zależało Lil Uzi Vert’owi, pochodził z utworu „way back” Travisa Scott’a z płyty „Birds in the Trap Sing McKnight”. La Flame i Uzi znają się od dawna, przez co można spekulować, iż proces ten przebiegł szybko i bezboleśnie. Swoją gratyfikację 25-latek wyraził na Twitterze, dziękując Travisowi za sprawną pomoc.

 

 

Na sam koniec zostawiliśmy krótkometrażowy film zwiastujący album „Eternal Atake”. Dwuminutowy klip zatytułowany „Baby Pluto” możecie sprawdzić poniżej. Równocześnie Uzi ogłosił też tracklistę - znajdziecie ją rzecz jasna w naszym dziale Premier Płytowych.

 

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>