VNM zapowiada zmiany i restart labelu

dodano: 2020-03-05 21:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 3)

De Nekst Best powstało 4 lata temu z inicjatywy VNM-a, jednak jak sam przyznaje założyciel nie odniosło dotąd dużego sukcesu. Działalność wytwórni skupiała się wyłącznie na wypuszczaniu muzyki. Jak zapowiada raper, label ma niedługo podkręcić swoje tempo i zakres działań, a pewne kroki w tym kierunku zostały już podjęte.

"Na początku 2016 wystartowaliśmy z ziomkami z labelem De Nekst Best i ów start był bardzo fajny, ale nie da się ukryć, że przez kolejne 4 lata label ten był jedynie platformą do wydawania okazjonalnie muzyki, bo oprócz tego nie działo się w nim praktycznie nic innego. Ten stan rzeczy zmienia się z dniem dzisiejszym gdyż właśnie uruchomiliśmy nową stronę, rozpoczęliśmy trwałą komunikację w social mediach, mamy nowe ubrania z nowym logo labelu, mamy vinyl CTDN, odpowiednich ludzi na odpowiednich stanowiskach i plany wydawnicze na 2020 przy czym mówię tu o minimum 4-5 projektach. Także tak - przerywamy ciszę, restartujemy label i serdecznie zapraszamy na nową stronę denekstbest kropka com" - pisze VNM na swoim facebookowym fp.

Ową stronę możecie zobaczyć pod tym linkiem, a na dalsze wieści czekamy, w szczególności na ogłoszenie projektów, jakie wytwórnia zamierza wydać w tym roku.

Przypomnijmy, że VNM nominowany jest do Popkillerów 2020 zarówno w nagrodach roku, jak i dekady - w kategorii Singiel Dekady głosować możecie na "Na Weekend" a Album Dekady - na "De Nekst Best" i "EDKT".

Tagi: 

Lil sqqa
Moim zdaniem odejście z PROSTO było głupią decyzją, i zakładanie labelu to samo w prosto ktoś go trzymał za mordę i wiedział że musi zrobić robotę, Byłem i nadal jestem jego wielkim fanem ale od klaud9jn mi jego muzyka nie siedzi nie ma tego czegoś, jakby była robiona na siłę, nie mu już tych wersów ciekawych, punchy itd niby puścił linie 2 technicznie zajebiście nawinięte ale nie ma w tych wersach nic żadnych metafor i porównań na zajebisty poziomie, niech ten typ się odbije o daje linijki jak na rap nokaut u winiego
Jwp
Co ty pierdolisz gościu xd
s.
Dobrze, niech działa nagrywa

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>