Bedoes i Lanek pozują nago na okładce płyty!

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2020-02-29 22:36 przez: Mateusz Natali (komentarze: 11)

Okładka platynowych "Opowieści z doliny smoków" nie wzbudzała dużej dyskusji - inaczej będzie jednak z tą, która towarzyszyć ma edycji winylowej.

[POPKILLERY 2020 - GŁOSOWANIA RUSZYŁY, SPRAWDŹ KOLEJNE KATEGORIE I WYBIERZ ZWYCIĘZCĘ]

Otóż widzimy tam Bedoesa i Lanka pozujących nago, oczywiście z odpowiednią cenzurą, jednak nadal stanowiących centralny punkt planu. Spotkało się to oczywiście z intensywną dyskusją w komentarzach. Wydanie winylowe ma ukazać się wkrótce.

W międzyczasie przypomnijmy, że ruszyło już głosowanie na najlepsze wydanie i okładkę roku 2019 w ramach Popkillerów 2020 - brak tam chyba aż tak kontrowersyjnych projektów, nie brak jednak świetnych grafik. Poniżej znajdziecie galerię oraz ankietę z możliwością zagłosowania. (PS. Jeżeli poniżej widzisz 'dziękujemy za oddanie głosu' a jeszcze go nie oddałeś to spróbuj otworzyć stronę w innej przeglądarce lub kliknąć w nazwę ankiety)

Galeria

hahaha
Oficjalny coming out ?
Bebs
Na winylu obecnie powinno się raczej wydawać albumy wartościowe, ważne, a nie byle gunwo byle frajerów. I co, audiofile będą tego słuchali na swoim zajebistym sprzęcie? No kurwa wątpię :)
Prawilne dresiwo
Jebac LGBT i slabych wackow mocno
Kontra
Już wąsy Adama Małysza są bardziej kontrowersyjne
polski rap gówno
barter 6 - polska pedalska wersja. czyli homoseksualny rap to obecnie wiodący gatunek w polszy.
Jebaćbor
Dokładnie, nie tylko Young Thug, Mac Miller na Watching Movies with the Sound Off też coś takiego miał. Przy tym jakoś to wyglądało a nie to co tutaj.
Waw
Nazwałbym ich wytworami POPkultury a nie rapem, więc dlaczego POPKILLER pisze o tym gownie? Może czas zmienić nazwę na pop.pl?
hueh
popdealer pl
RICKY
Bedoes kurwa nie powinien istnieć w rapie po dissach filipka a jest kurwa gloryfikowany, jak jebana gwiazda rocka, jesteście totalnymi odjebami, pierdolcie sie.
MarzenaToSuka
Jebać ci starą pecie na zmywaku
Kasztany
Dno i wiadro mułu

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>