Quebo gościnnie na koncercie Taco - co tam się wydarzyło?

video
kategorie: Polska, News, Relacje
dodano: 2020-02-12 11:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 8)

Dopiero co zastanawialiśmy się nad tym, co kryje się za wizerunkową przemianą Quebonafide... a coraz bardziej jasne staje się, że to dopiero początek intrygującej układanki.

Quebo pojawił się wczoraj na Torwarze w trakcie koncertu Taco, wyskoczył też na scenę w trakcie "8 Kobiet" - jednak tak jak w ostatnich dniach był to Quebo, którego wielu nie poznawało. Ubrany w ten sam strój co w klipie "Jesień", w okularach, bez widocznych tatuaży, ewidentnie wyciszony, jakby przytłoczony i niepewny scenicznie - na instastory dorzucił serię zdjęć z tego wieczoru, wszystkie z identyczną miną. Wszystko to wywołało gorące dyskusje na Torwarze między samymi fanami, zaskoczonymi tym, jak inaczej na scenie zaprezentował się Que. Co się za tym kryje i co jeszcze przed nami? Wszystko zaczyna wyglądać coraz bardziej intrygująco.

Poniżej video z fragmentem występu Quebo oraz zdjęcia opublikowane przez niego w trakcie wieczoru, gdzie widzimy Que m.in. z Taco czy Darią Zawiałow.

Sprawdź też: Co oznacza stylówka Quebonafide na okładce i w klipie "Jesień"?

Quebonafide wystąpi w Warszawie - wiemy kiedy i gdzie!

QUEBO gościem TACO - nieśmiały, bez tatuaży i bez energii?

Galeria

Lil sqqa
Z założenia rap miał być muzyką pokazująca normalne ciężkie życie, a jak typ się ubrał normalnie jak Janek co robi na 3 zmianę na magazynie to wielka sensacja, na 0ewno to jest jakiś zabieg marketingowy ale znajc Quebe gościu właśnie tym chcę coś przekazac ludzie w tych czasach zachowują się jak małpy i chcą wyglądać jak kurwa nie wiadomo co byle by ktoś zwrócił uwagę na ich puste wnetrzev, udawane przyjaźnie i wyimaginowane życie
Lil twój stary
Zgadzam się z tobą wariacie! Widząc to co robi que uświadomiłem sobie że ludzie swirują chuj wie kogo i ludzi bardziej interesuje że mają wydziaranego kutasa na czole czy na co wydali hajs niż warstwa liryczna. Wkurwia mnie ten wyścig o to kto jest większym błaznem w rapie i patrząc na quebo przypomina mi się J. Cole który też ma w chuju kreowanie imidżu a dalej napierdala jak z nut pomimo tego że wygląda jak zwykły gość z którym mogło się chodzić do klasy w liceum.
Anonim
"Z założenia rap miał być muzyką pokazująca normalne ciężkie życie" - Kto Ci to powiedział?
polski rap gówno
"Z założenia rap miał być muzyką pokazująca normalne ciężkie życie" - ale głupota XDDD
Anonim
Drastyczna zmiana wizerunku -> dużo szumu okół jego postaci -> lepsza promocja płyty. Proste. Zamierzony plan mający na celu lepsze sprzedanie płyty oraz większe zainteresowanie trasą koncertową. Typowy zabieg marketingowy. Niczego więcej w tym doszukiwać się nie trzeba.
Anonim
wokół*
Recensewo
Zabieg marketingowy jak najbardziej. Nie miej jednak twierdzę, że Quebo chciał przemycić tu jakaś treść. Kiedy nie był jeszcze popularny i wyglądał jak stulejarz informatyk, nikt nie dawałby mu żadnych szans na to, że koleś będzie gwiazdą rapu. A tu proszę. Quebo chce pokazać, że jest to nadal tą samą osoba ze zdjęcia, z której ludzie cisną beke, to kim jesteś nie przekreśla tego kim będziesz w przyszłości. A nie wiem kurwa może sam coś wymyślisz
Hyc
Schizofrenik i policjant z Allo! Allo!

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>