MGK znów atakuje i obśmiewa Eminema - czyżby to nie koniec?

kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2020-01-27 14:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Wydawało się, że ten beef już wygasł. Nic z tego. Nowy album Shady'ego chyba znów wywołał temat.

W "Unaccommodating" słyszeliśmy wersy, które sugerują zakończenie konfliktu, ale z małym prztyczkiem:

"But when they ask me is the war finished with MGK? Of course it is/ Cleansed him of his mortal sins, I’m God and the Lord forgives even the devil worshippers”

Co na to Kells? "Mad af I just stepped out a loud room to hear this bullshit. he’s been rich and mad for 20 years straight" - pisał na Twitterze, obśmiewając Eminema jako zgorzkniałego i zezłoszczonego od 20 lat.

W ten weekend dodatkowo zaatakował po tym, gdy Em wziął udział w popularnym Dolly Parton Challenge, prezentującym zdjęcia profilowe wybrane pod różne serwisy społecznościowe - mającym pokazać jak różnie przedstawiamy się w takich serwisach jak Linkedin, Instagram, Facebook czy Grindr/Tinder.

"50-letni artyści chcący być na czasie dla młodych i postujący trendujące memy to coś czego nie oczekiwałem zobaczyć w 2020" - napisał Machine Gun Kelly. Czy ma rację? Wielu komentujących obśmiało w rewanżu MGK'a, mówiąc, że by być na czasie musi mówić o Shadym. Pewne jest jedno - atmosfera między oboma panami nadal jest napięta.

Machine Gun Kelly - wywiad / interview 11.2015 (Popkiller.pl)

EMINEM - Historia i ewolucja cz.1 (Oxon x Kojot x Popkiller)

EMINEM - Historia i ewolucja cz.2 (Oxon x Kojot x Popkiller)

lil Sqqqa
ja odnosze takie wrażenie że MGK przytykając EMowi chce w pewien sposób zniechęcić do siebie rapowych słuchaczy żeby mieć większe pole manewru na alternatywnej scenie

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>