Bonson zmienia wytwórnię i zapowiada solo w marcu!

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2020-01-25 15:45 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Bonson nie zwalnia tempa i po dobrze przyjętym BonSoulu nadciąga z nowym solo! Raper ujawnił rąbka tajemnicy, wiemy też kto wyda materiał.

Bonson - Rentgen #20 / "Pan Śmieć tak się zestarzał, że mógłby już umrzeć"

"Miło mi zakomunikować, że dziś kręciliśmy pierwszy z kilku klipów, które będą promować moją solową płytę. Możecie się jej spodziewać jeszcze w tym kwartale i to chyba jedyne czego można się po niej spodziewać (oho!) Będzie dobrze, wiadomo! Z tej okazji postanowiłem odkurzyć mój kanał na youtube" - pisał wczoraj Bonson.

Dziś okazało się, że powrót na swój kanał wiąże się z nową wytwórnią - album pt "Królu Złoty" ukaże się 27 marca nakładem Def Jam Poland. W najbliższym tygodniu mamy dostać singiel i preorder. Poniżej załączamy również screeny z wczorajszego Q&A Bonsona z fanami, gdzie opowiedział co nieco m.in. o solówce (która ma być "sporym zaskoczeniem ale bez przypału"), o Almost Famous, ale też o Deysie, Macie czy Sebastianie Fabijańskim.

Sprawdź też: Bonson wskazuje "kto z młodych raperów zostanie legendą"

Galeria

Tagi: 

Bebs
Po ostatnim BonSoulu, gdzie Bons chyba wzniósł się na swoje wyżyny, tylko czekam na ten projekt i na dalszy rozwój Bonsona. Oby tak było :)

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>