Visioners Label komentuje oświadczenie Pono

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2020-01-22 19:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Wczoraj ukazało się ostre oświadczenie Pono, w którym raper oskarżył prezesa Visioners o blokowanie mu ruchów a także próbę przejęcia jego udziałów w wytwórni. Poinformował też, że zawiesza współpracę z labelem, który założył i otwiera nowy kanał. Dziś odniosło się do tego Visioners.

Oto treść oświadczenia, które otrzymaliśmy w odpowiedzi na wystosowane zapytanie:

"W związku z pojawieniem się wypowiedzi Pana Rafała Poniedzielskiego, która została opublikowana w mediach informujemy, iż spółka nie posiada żadnych zobowiązań względem Pana Rafała Poniedzielskiego, a wszystkie zawarte przez niego umowy z wytwórnią zostały rozliczone. Wyrażamy nadzieję, iż zobowiązania Pana Poniedzielskiego wobec Spółki oraz jej partnerów biznesowych również zostaną zrealizowane.
Pan Rafał Poniedzielski nadal pozostaje pełnoprawnym wspólnikiem spółki Visioners Sp. z o.o., a w związku z podjęciem przez Pana Poniedzielskiego nowych działań biznesowych, życzymy z całym Zespołem Visioners olbrzymich sukcesów.

Visioners Label"

Pono, Fu, Wigor Mor W.A., DJ 600V - Cypher #4 - Popkillery 2019

Tagi: 

vinnie
Tak sobie w KRS zerknąłem i ten prezes cały, to jakiś miglanc (dane do pobrania z KRS): 1.Nazwisko / Nazwa lub Firma 1 - KOZIKOWSKI 2.Imiona 1 - BARTOSZ 3.Numer PESEL/REGON 1 - 85040902914 4.Numer KRS - - ****** 5.Funkcja w organie reprezentującym 1 - PREZES ZARZĄDU I z tego co widzę, oni w przedmiot przeważającej działalności wpisali sobie: "(...) DZIAŁALNOŚĆ HOLDINGÓW FINANSOWYCH", a wykreślili: "(...) DZIAŁALNOSC W ZAKRESIE NAGRAN DZWIEKOWYCH I MUZYCZNYCH". Co ciekawe, jak się spojrzy w "Przedmiot pozostałej działalności", to jest: "(...) POZOSTAŁE FORMY UDZIELANIA KREDYTÓW". Także tak. ;d

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>