Pono zablokowany we własnej wytwórni? "Zawieszam współpracę z tymi ludźmi"

Wydawało się, że Visioners może stać się arką klasycznego rapu na rodzimej scenie - relacjonowaliśmy nawet huczne otwarcie labelu, który na start zrzeszał Pono oraz Fu, Wigora i Liroya. Jak się okazuje jednak kolejne miesiące przyniosły tarcia w wytwórni - i to na tyle duże, że Pono ogłosił zawieszenie współpracy ze spółką Visioners.

PONO odpala wytwórnię, ZIPy, Molesta czy JWP świętują razem z nim! (Visioners Label Launch Party)

Raper opublikował na swoim fanpage'u nowy singiel zamieszczony na nowym kanale SAP a wraz z nim mocne oświadczenie:

"W ostatnim czasie dużo osób zauważyło, że twórczość moja oraz innych artystów zrzeszonych pod szyldem wytwórni Visioners zniknęła z platform cyfrowych.
Jest to efekt działań prezesa spółki Visioners, który przekroczył swoje kompetencje i w sposób skrajnie nieodpowiedzialny doprowadził wraz dyrektorem zarządzającym do wyżej wymienionej sytuacji. W miedzy czasie ten sam Prezes spółki Visioners próbował przejąć naszą spółkę, przejmując udziały swoich przyjaciół z Tacto Label obecnie Visioners Music Promotion, która ma większość udziałów w spółce Visioners. W ten sposób Prezes spółki Visioners miał nadzieje podnieść kapitał zakładowy, co miało mu pozwolić na wykupienie moich udziałów. Niekompetencja tego człowieka a także jego prawnika jest jednak tak wielka, że nie doczytali się w umowie spółki iż przy tym podziale udziałów nie jest to możliwe, co pozwoliło nam na to by skutecznie powstrzymać przejęcie wytwórni. :)
Niestety prezo miał na tyle władzy żeby mnie ubezwłasnowolnić, co nie pozwala mi na dalsze prowadzenie wytwórni oraz monitorowanie obecnej sytuacji.

Prezes rozpowszechnia nieprawdziwe informacje mające na celu z dyskredytowanie pozostałych wspólników Visioners co ma odwrócić uwagę od działań, które doprowadziły wytwórnie do obecnej sytuacji.

Dlatego Informuję, że nie biorę odpowiedzialności za działania spółki Visioners Sp. Zoo, spółki V.M.P Sp zoo. jak i Visioners Studio oraz zawieszam współprace z tymi ludźmi.

Jednocześnie zapraszam was na nowy kanał SAP jak i na nasz nowy sklep ponosport gdzie wraz z pozostałymi wspólnikami spółki Visioners, z dala od ludzi pokroju Prezesa zarządu spółki Visioners kontynuujemy naszą działalność.

PONO"

Odezwaliśmy się do Visioners z prośbą o odniesienie się do oświadczenia Pono.

Poniżej singiel "Szyfrem" na bicie PSR'a:

Pono - Szyfrem (prod. PSR)

Tagi: 

OlegSpeceSowjew
Регистрация
OlegSpeceSowjew
Регистрация
Tomasz
I to jest właśnie ten dzisiejszy rap, każdym na każdym chce kosić siano. Z kulturą to nie ma już nic wspólnego. Mam nadzieje, że niedługo jakiś nawiedzony wymyśli nowy nurt muzyczny pod który wszyscy się podepną bo wyczują kasę do wyjęcia, a rap skurczy się do podziemia i zostaną głównie zainteresowani. Już widzę że nawet Wojtek się z tego wypisuje bo co miał siana wyjąc to wyjął i skumał że lepiej robić inne rzeczy zarobkowo niż wydawać dzbanów. Oby Piotrek i inny poszli w jego ślady i trochę oczyścili tę muzykę z serwowania nam nowych produktów zbudowanych na lajkach i subach a na setnym miejscu dopiero na muzyce.
Gnur
Biznes po polsku...szkoda słów.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>