Rodzina Mac Millera zapowiada jego pośmiertny album!

kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2020-01-08 18:02 przez: Marek Adamski (komentarze: 7)

Prawie półtora roku po śmierci rapera z Pittsburgha, jego rodzina zdecydowała się na wypuszczenie pierwszego pośmiertnego albumu artysty. Krążek zatytułowany "Circles" ukaże się 17 stycznia i będzie konceptualnym dopełnieniem ostatniej płyty Maca, "Swimming".

W liście opublikowanym na Instagramie artysty rodzina poinformowała, że skończeniem albumu zajął się Jon Brion, kompozytor i producent, który po usłyszeniu wczesnych wersji piosenek, zdecydował się wyczyścić kalendarz i poświęcić swój czas na dokonczenie "Circles". Producent pomagał Macowi przy produkcji "Swimming".

Ponadto rodzina podziękowała fanom za wsparcie i przekierowała na nowy Instagram poświęcony Macowi i jego nowemu wydawnictwu, @92tilinfinity.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Circles. January 17.

Post udostępniony przez Mac (@macmiller)

Tagi: 

reklama
Jebaćbor
Czekam, miejmy nadzieję że nie wyjdzie jakaś lipa, bo z tymi albumami pośmiertnymi różnie bywa.
ŻAPS KURWA
Czekam
kustosz rapu
Kurna a myślałem, że chociaż on uniknie tego gówna. Nie jestem jakimś super super fanem (mimo kilku jego płyt na półce) i uważam że jakiej jakości te piosenki by nie były nie powinno się ich publikować. Nawet jeżeli sam z chęcią posłuchałbym "nowego" Maca. Ciężko jest uchwycić wizję kogoś kogo już nie ma, może nawet tekst byłby już nie aktualny gdyby go teraz czytał a co dopiero muzyka, klimat...
Oppai
Nie jesteś super super fanem więc możesz nie wiedzieć, że Mac chciał żeby po śmierci wrzucić WSZYSTKIE jego nagrywki (powtarzał to w wywiadach i swoich zwrotkach). Do tego producentem wykonawczym jest Brion, z którym stworzył ten album więc myślę, że będzie bardzo blisko tego jak miało to wyglądać finalnie
kustosz rapu
Dzięki za info, nie miałem o tym pojęcia nawet. Teraz na pewno z większą chęcią czekam na ten album. A co do tego "super super" to przez przypadek mi się skopiowało i w sumie śmiesznie wyszło :)
FRU
Jeśli zostało nagrane, niech zostanie wydane!!! Bez wyjątku. Czy to zwrotki ODBiego na Wu czy Guru na nowym Gang Starr czy też niepublikowane jeszcze zwrotki Tupaca! Dawaj mnie to już
Kukleswędzą2115
Kiedyś spotkałem klarenza na pogrzebie jakiejś sławnej osoby. Podochodzę do niego i mówię „cześć klari ty skurwysynu”. A on tylko „elo” i odwraca głowę. Sprzedałem mu blachę w potylicę i mówię „boli ale pomaga co?”. Marcin coś tupnął, coś mruknął ale mówi „dobra słucham ciebie cierpliwie, co masz mi do powiedzenia”. „czemu okłamałeś tego młodego chłopaka ze kończysz karierę?” Na to klarenz powiedział do mnie – „ty kurwa gnoju” i przykleił mi vlepe ghettopop do czoła. Potem uciekł do lasu.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>