Mac Miller R.I.P. - oskarżenie i areszt w sprawie śmierci rapera!

kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2019-09-05 08:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

W sobotę minie rok od tragicznej śmierci Mac Millera - jak podano krótko potem raper zginął z powodu przedawkowania alkoholu, kokainy i fentanylu. Tragedia nie wydarzyła się jednak bez winnych.

Przez ostatni rok trwało śledztwo, które doprowadziło kryminalnych do 28-letniego Camerona Jamesa Pettita, u którego Mac Miller zamawiał percocet... a otrzymał podrobiony oksykodon zawierający fentanyl! Przypomnijmy, że to również fentanyl doprowadził do śmierci Lil Peepa.

Śledczy zabezpieczyli na miejscu śmierci plastikową torebkę z tabletkami, które jak się okazuje Mac otrzymał od Pettita - podrobione tabletki zawierały fentanyl, kokainę i xanax. Dowodem w sprawie będą też instagramowe DM'y wymieniane przez Pettita ze znajomymi. "Wiem, że pewnie nie powinienem nic pisać... tylko być mądrym. Czuję się źle... najprawdopodobniej zginę w więzieniu" - pisał w jednej z nich.

"Agresywnie namierzamy dilerów narkotykowych sprzedających nielegalny fentanyl, który stal się najbardziej śmiertelnym elementem epidemii opioidowej. Chcemy przyczynić się do zmniejszenia ilości przedawkowań i i oskarżać osoby odpowiedzialne za rozpowszechnianie tej niebezpiecznej substancji" - mówił prawnik Nick Hanna w NBC News.

Przypominamy emocjonalny felieton, który opublikowaliśmy krótko po tragicznej śmierci rapera: Mac Miller R.I.P. - smutny symbol ciemnej strony showbiznesu (felieton)

A także obszerny profil Maca, który pojawił się u nas jeszcze za jego życia, z okazji premiery "Swimming":
Mac Miller - Metamorfoza cz.1: Początki i przyczyny sukcesu

Mac Miller - Metamorfoza cz.2: Dalsza kariera i rozwój artystyczny

***

Bosski apeluje po śmierci Mac Millera: "Tabletki to tylko chwilowa ucieczka od problemów i depresji"

Tagi: 

Lord Monar
Ćpał swiadomie, nikt go nie namawiał. Obwinianie dilera jest gruba komedią. To nielegalny proceder więc ćpun dobrze wie, że narkotyki mają różny poziom czystości, jak również wie jak to sprawdzić. Chłop walił parę dragów na raz, więc jego zgon był kwestią czasu. Zalegalizować i kontrolować jakość, a nie kręcić aferę wokół dilera-chlop mógł nie wiedzieć że ma co innego. Szukanie kozła ofiarnego na siłę, a kozioł przedawkował. Kogoś bardzo dupa boli.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>