Quebonafide o Mac Millerze: "Czuję jakby zmarła cząstka mnie"

Informacja o śmierci Mac Millera wciąż wydaje się nieprawdopodobna. Pisaliśmy już, że to zdarzenie wywołało falę kondolencji w środowisku hip-hopowym. Post poświęcony raperowi zamieścił także Quebo, który niezbyt często udziela się w mediach społecznościowych. W poruszającym wpisie Que zaznaczył, jak wielki wpływ na jego karierę miała twórczość Malcolma. W komentarzu poinformował, że "przed nim długa przerwa", podziękował też wszystkim "za towarzystwo w tej cudownej historyjce". 

"Moja największa inspiracja. Postać bez której nie byłoby w moim życiu tego wszystkiego co jest teraz. Chciałbym żeby każdy kto tytułuje się jako fan tego co robię zapoznał się z jego sylwetką, bo nie było dla mnie muzycznie nikogo tak ważnego. Czuję się jakby zmarła cząstka mnie, jakby zmarł mój rok młodszy mentor, jakby zmarł mój przyjaciel. Wyparowało moje ostatnie marzenie i nadzieja na nagranie kawałka albo chociaż zamienienie kilku słów z tym gościem. Nigdy nie przestałem się o to starać i z pełnym przekonaniem mówiłem, że to zrobię. Nie zrobię. Jestem kompletnie zdruzgotany. Dziękuję za wszystko Mac, Twoja muzyka była ze mną od samego początku, od Twojej pierwszej płyty, we wszystkich dobrych i złych momentach. Nigdy w nią nie zwątpiłem. Spoczywaj w pokoju. „YOU ARE MY TRUE SOULMATE MAN, YOU REALLY ARE”."

Anonim
No lipa nie będzie od kogo kraść patentów dla głupich fanow. Rip Mac szkoda zioma
o808
Nie znam się na rapie z Polszy, więc prosiłbym o źródło; czy Quebonafide w jakimkolwiek wywiadzie albo w jakimkolwiek numerze odwołuje się do twórczości Maca czy bardziej dickriding z powodu jego śmierci?
Anonimowany
jeśli nie wspominał, znaczy że kłamał tak ? najlepiej pogadaj z nim na żywo i zrób mu quiz z wiedzy o Macu. NIe lubie to nie lubie , a nie pluje jadem i sieje popeline. Pozdrawiam :)
o808
Ok, w sumie racja. Nie lubię :/
beka
niech se wydziara jego podobizne na czole
Lujs
To byl horkruks queby? Czy co?
DN
Ale Wy jesteście zjebani.. Czy tak trudno pojąć, ze Kuba mógł nazjzwycajniej w świecie utożsamiać się z Mac’kiem i jego niespodziewna smierć miała prawo odcisnąć na nim spore piętno ? Jakie to kurwa polskie..
Anonim
Tak polskie jak twój komentarz lizodupie kubusia
eloo
selekcja naturalna nie zal cpuna

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>