Glivitune 2020 - nowy festiwal z rozmachem i czołówką sceny!

"Glivitune to będzie jedno z największych wydarzeń muzycznych branży Hip – Hopowej w Polsce w 2020 roku" - zapowiadają organizatorzy i od razu atakują pakietem mocnych informacji o koncepcji festiwalu oraz lineupie.

"W ramach projektu, w ciągu dwóch dni festiwalu, zorganizujemy największą i jedyną jak do tej pory w Polsce strefę Expo, w której przybliżymy uczestnikom festiwalu kulturę i sztukę polskiego Hip – Hopu. Na dziesiątki tysięcy miłośników polskiego Hip – Hopu będzie czekało szereg atrakcji, od strefy targowej gdzie będzie można obcować z największymi markami w najlepszych cenach po spotkania z artystami, twórcami i wytwórniami, które przybliżą wszystkim uczestnikom swoje produkty.

W ramach dodatkowych atrakcji przewidzieliśmy konkursy, pokazy, szkolenia, oraz warsztaty z różnych obszarów szeroko pojętej kultury i sztuki Hip Hopu. Do najciekawszych z nich można zaliczyć zajęcia Dj- skie, taneczne oraz graffiti. Dla tych, którzy nie chcą się przemęczać i chcą odpocząć w miłej atmosferze przewidzieliśmy strefy relaksu i gamingu, gdzie będzie można sprawdzić swoje umiejętności w specjalnie przygotowanych strefach.

Wyjątkowym wydarzeniem podczas Festiwalu będzie współpraca z Muzeum Śląskim, który przybliży uczestnikom historię polskiego rapu, który ukształtował znaczną część naszego pokolenia - wystawa „Zajawka. Śląski hip – hop 1993-2003”, na czas festiwalu przeniesie się do Areny Gliwice.

Glivitune Festival to nie tylko muzyka i sztuka przewidzieliśmy również szereg działań z obszaru CSR. Chcemy zaangażować naszych uczestników i odbiorców do działań, które przyczynią się do poprawy świadomości o ochronie naszej planety, ale i bezpośrednio zaangażują się w pomoc najbardziej potrzebującym.

• "Glivitune - FESTIWAL WOLNY OD PLASTIKU" w ramach festiwalu będziemy prowadzili szereg akcji edukacyjnych z obszaru ekologii. Dodatkowo zbędny plastik będziemy mogli zamienić na atrakcyjne gadgety.

• Glivitune to impreza, która będzie pomagała najbiedniejszym, część z przychodu z biletów będzie przeznaczona na lokalne działania społeczne, w ramach których chcemy wesprzeć domu dziecka."

Kto wystąpi?

Do tej pory ogłoszeni zostali wczoraj Tymek, Żabson, GrubSon, KaeN, Malik Montana i Smolasty, dziś natomiast - Sarius, Kali, Wac Toja, TEDE i Z.B.U.K.U. Podano również info, że atmosferę rozkręci Popkiller Młode Wilki 7 Showcase - kto dokładniej pojawi się w jego ramach, dowiecie się niedługo. Jutro kolejne ogłoszenia artystów!

Więcej informacji o festiwalu znajdziecie na https://www.glivitune.pl/

Bilety kupować można za to tutaj:

https://www.ebilet.pl/muzyka/festiwale/glivitune-festival/

https://www.eventim.pl/Glivitune_Festival

Tagi: 

Anonim
Rzeczywiście, mocarna czołówka.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>