Diset "Morfina 3" - trzeci singiel z "Drive"

kategorie: Polska, Audio, Hip-Hop/Rap
dodano: 2019-12-13 20:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 2)

"Morfina 3" to kolejny singiel od Diseta i kontynuacja utworów pod tym tytułem - poprzedni z nich, "Morfina 2", znajdował się na albumie "High Definition 2: Victoria i Pokój", wydanym jeszcze za sprawą Aptaun Label. 'Trójka' została wyprodukowana przez samego Diseta, a do odsłuchu dołączone jest lyric video. To ostatni singiel przed premierą albumu "Drive" oraz minialbumu “Overdrive”, które ukażą się 19 grudnia, czyli już w najbliższy czwartek.

Album zamówisz TUTAJ.

Diset - Morfina 3

Tagi: 

Bebs
Fajnie, że Diset tak inspiruje się Daft Punk, czy Kavinsky'm, te wpływy są bardzo wyczuwalne, bardziej niż kiedykolwiek i to ciekawe, fajne brzmienie, jednak ta trzecia Morfina moim zdaniem jest najgorsza z całej trylogii. Poprzednie, w warstwie tekstowej miały pierdolnięcie, emocje, a ta jest totalnie bezpłciowa, niestety. Obawiam się, że cały ten nadchodzący album może taki być. Obym się mylił, bo bardzo szanuję Diseta.
Morda332
W skrócie: mam odwrotne uczucia w stosunku do kolegi powyżej. Czasami minimalizm i skróty myśleniowe niosą za sobą szereg wyobraźni, które skierowane do odpowiedniego grona mogą wywołać uczucia szerszego spojrzenia.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>