A$AP Rocky wśród twórców soundtracku do "Cyberpunk 2077"

CD Projekt na potrzeby promocji swojej gry zatrudnił już Keanu Reevesa do jednej z ról. Teraz polskie studio ujawniło artystów, którzy na potrzebę soundtracku stworzyli premierowe utwory. Wśród nich nie zabrakło rapowych wykonawców, A$AP Rocky'ego i duetu Run The Jewels.

Pozostałymi artystami zaproszonymi do stworzenia soundtracku są Lizzy Wizzy, Grimes, Refused, Nina Kraviz, Gazelle Twin, Ilan Rubin, Richard Devine, Deadly Hunta, Rat Boy i Tina Guo. Jak opowiadają twórcy w filmie promocyjnym mieli na calu stworzyć muzykę, "którą mogliby słuchać ludzie z przyszłości". Klimaty w jakich będzie poruszał się soundtrack to punk i industrial.

Ciekawe czy do promocji gry na naszym podwórku zostanie zaangażowany jakiś polski artysta.

Tutaj możecie obejrzeć wymieniony filmik promocyjny.

Guest
Lizzy Wizzy to postać z CP77. Czek jor fakts ;-)
Zbychu WDZ jeszcze jeden mach...
Mam nadzieję że żadnego polskiego wacka nie będzie bo wstydu narobią za granicą. Wgl beka trochę bo największa podnieta tą gierą jest w pl a widać że cdproject tą grę tworzy bardziej dla USA/Europy niż polaków bo z tego będą mieli większą sprzedaż niż z samej Polski. Beka też że o tym piszecie a jakoś że w gta v zajebiste radio jest a nawet 2 bo jedno z klasykami drugie z nowościami to nic nie było. A$AP Rocky nagrał na potrzeby GTA V nawet specjalny track. Do tego akurat wczoraj słyszałem że nowe radio do V będzie, zgadnijcie z jaka muzyką. W każdym gta od san andreas są 2 radia z rapem i są dobre nuty. No ale podnieta bo przecież Rocky będzie w POLSKIEJ grze. Ogólnie nawet fajna wiadomość, mogli by to zrobić na kształt gta i dać chociaż jedno radio z samym rapem, oby nie polski bo jednak polakom lepiej wychodzi robienie gier niż rap, a niestety możliwe że tam nie będzie stacji radiowych tylko ogólnie soundtrack z mieszanych gatunków. PS: Nadal czekam aż napiszecie że Fazi wyjaśnił leszczy typu żapson, paluch, sobota. Może tego co on zrobił nie da się nazwać wyjaśnieniem ale na takich frajerów to aż nadto.
HumanTrash
Moim zdaniem Yung Lean by pasował i tak wyprzedza rynek muzyczny

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>