be vis "Duch Czasu" - data premiery, tracklista, preorder i teledysk do "ysl"

Nasz świeżo upieczony Młody Wilk - be vis, wreszcie startuje z pierwszym pełnoprawnym LP! Właśnie ukazał się teledysk do utworu "ysl" na bicie SecretRanka, a wraz z nim został uruchomiony preorder albumu pt. "Duch Czasu".

"Album to zwierciadło surfującej natury twórcy między empiryzmem, odczuciami i emocjami towarzyszącymi przy powstawaniu poszczególnych numerów, ciągami przyczynowo skutkowymi, wglądem w systemy wartości oraz okres w którym powstawał, a chęcią zrobienia czegoś z niczego i poznania nieodkrytego jutra. Towarzyszy mu beztroska i odpowiedzialność. Gorycz i radość. Hitowość i brak zainteresowania trendami. Swoiste ying i yang." - tak zapowiadany jest album, który można zakupić już dzisiaj za pośrednictwem My Music, a który na rynku ukaże się 17 stycznia przyszłego roku. Na płycie znajdzie się zarówno kilka już dobrze znanych słuchaczom numerów ("Plan", "Dom z papieru", "Miami", "King"), jak również zupełnie premierowe utwory. O bity zadbali m.in. 2K, SecretRank, Copik, Michał Graczyk czy ka-meal. Gościnne zwrotki dograło dwóch chillwagonowych Młodych Wilków - ZetHa i Qry.

Tracklista i preorder w naszym dziale Premier Płytowych

be vis "ysl" (prod. SecretRank)

Tagi: 

Kosmos
Czy ktoś powie Młodszym kolegom po fachu że kopiowanie kolegów z podwórka nie jest spoko a słuchaczy nie wyr...ały jeszcze słonie w uszy ? Dużo jestem w stanie przyjąć ale to za wiele, tak czy siak życzę każdemu z Młodych że się ogarną trochę i zrozumieją że to nie jest dobra droga :) 5 !
incoG
Poważnie? Takie wymoczki to dziś "raperzy"? Młody owsik a nie wilk kurwa

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>