be vis ósmym Młodym Wilkiem Popkillera 7!

be vis (‘00) – jeszcze niedawno najmłodszy raper w Polsce, który przekroczył liczbę 10 milionów wyświetleń na Youtube – to chyba wystarczy za uzasadnienie tego wyboru. Nie ma co gadać, „Surferem” rozbił bank. Mało który raper w Polsce (obok Tymka – naszego ubiegłorocznego Młodego Wilka) tak instynktownie wyczuwa klubowe podkłady i tak swobodnie potrafi się odnaleźć w nowoczesnych trendach, jednocześnie zawierając w tym swój własny pierwiastek. 

Ten młody, pochodzący z Ostródy talenciak nie ma jeszcze na koncie żadnego poważniejszego projektu, jednakże sukcesywnie rzuca utwory w YouTube i serwisy streamingowe, pokazując całkiem szeroki wachlarz możliwości – poza klubowymi bangerami umie uraczyć sensualnym trackiem o damsko-męskiej tematyce („Talia”), a także zaśpiewać na poważniejszą, życiówkową nutę jak w „Leku”. Miejscami wspomagany autotunem (kto dzisiaj nie?), ale nie jest to dominujące w jego twórczości, a z uwagi na wyjątkową jak na swój wiek melodyjność i swobodę wokalu, przy jednoczesnym zachowaniu bardziej klasycznego sposobu pisania, coś mi mówi, że jeszcze dużo przed nim.

Długogrający album zapowiadany jest od dłuższego czasu i ma być wydany przez be visa niezależnie, ze wsparciem promocyjno-dystrybucyjnym MyMusic. My już nie możemy się doczekać.

Video: Kuba Kokot

ZAMÓW PREORDER SPECJALNEGO WYDANIA PŁYTY POPKILLER MŁODE WILKI 7 NA MLODEWILKI7.PL

Jeśli chcesz być na bieżąco z wydarzeniami w akcji to koniecznie dołącz do naszej facebookowej grupy, sprawdzaj instagramowy profil gdzie publikować będziemy sporo podpowiedzi i subskrybuj kanał na YT, na którym spora garść materiałów video z tegorocznej edycji! Więcej materiałów na nowym kanale PopkillerTV Plus, subskrybuj by nie przegapić.

Uruchomiliśmy także specjalny instagramowy profil Popkiller Młode Wilki oraz fanpage Popkiller Młode Wilki- a na nich jeszcze więcej zdjęć, informacji i podpowiedzi!

Ósmy Młody Wilk Popkillera 7?

be vis "surfer"

be vis "king" (directed by KOOZA)

be vis "miami" (official music video)

ODB RIP
Musze przyznac, że dobry jest. Jak na swój wiek ma nawet podwójne rymy. Jedyny warty uwagi.
w
kuźwa, faktycznie dobry.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>