Święty i MRmetrick w numerze o... L4 - funkowe "El Quattro"

Jeśli czegoś na polskiej scenie rapowej, ba - nawet nie tylko na polskiej - obecnie brakuje, to na pewno funk. Bujające, tłuste brzmienie, które podrywałoby z siedzenia i od razu wprawiało w ruch. Powstały niedawno duet producent/MC w składzie Święty x MRmetrick oferuje w swojej muzyce właśnie to - w Sieci ukazał się już pierwszy singiel duetu, czerpiącego garściami z kolorowego, tętniącego życiem funku, a lirycznie twardo stąpającego po żoliborskiej ziemi i poruszającego tematy, z którymi łatwo się utożsamić.

Jak "El Quattro", w humorystyczny sposób mówiące o... codziennych zmaganiach w pracy i instytucji L4, zwolnienia lekarskiego.

Święty X MRmetrick to warszawski duet producent/raper, powstały na terenach legendarnego Tu Wolno Palić studio. Święty, znany z klasycznych hip hopowych i soulowych brzmień oraz tworzący z czołówką warszawskiej sceny, kreuje muzyczną aurę do wizji MRmetricka, rapera rodem z Żoliforni. Poprzez swój pierwszy projekt ŻLFA przedstawiają Żoliborz jako odrębne miasto w mieście, inny stan umysłu oraz idylliczne miejsce każdego warszawiaka. Ich album to fuzja rapu, funku i jazzu, treściami nawiązującymi do codziennych problemów i polskiej mentalności. Dzięki swojemu w teorii old skulowemu, ale jednocześnie świeżemu brzmieniu chcą przywrócić miejsce Żoliborza na mapie hip-hopu w Polsce.

Płyta ukaże się w 2020 roku. Utwory, począwszy od dnia dzisiejszego, będą kolejno wrzucane na youtube i inne portale streamingowe. "ŻLFA" to preludium do pełnowartościowego LP, nad którym artyści właśnie pracują.

Święty X MRmetrick - El Quattro

Budapesztanin
Jezu, co za gówno :(
Filoo
Mega pomysł, na props !
Bebs
Polecam budapesztaninie, żebyś dalej słuchał zapsona, czy golców z tym swoim przydupasem ;) A do czegoś poważniejszego jeszcze może dorośniesz :)
Wwa
Nie no tragedia straszna. Kolej był na wakacjach w USA i go poniosło. Weź się za normalna robotę kolo.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>