OKI odpalił preorder debiutanckiego LP! Premiera klipu ze Szpakiem

Jeden z najbardziej obiecujących raperów młodego pokolenia wystartował z preorderem debiutanckiego albumu. Płyta „47playground" to przekrój muzycznych zajawek oraz inspiracji artysty, okraszonych niepodrabialną energią i dynamiką. W 11 premierowych utworach pojawili się znamienici goście z czołówki polskiej rap-sceny.

Pierwszym z nich jest Szpaku, który wystąpił gościnnie w singlowym klipie "Kochać bloki". Za muzykę odpowiedzialni są Worek i I'Scream, a miksem i masteringiem zajął się ENZU. Singiel jest już też dostępny w streamingu.

Album "47playground" ukaże się na początku 2020 roku. Płyta dostępna jest w dwóch limitowanych zestawach preorderowych - szczegóły pod poniższym linkiem: https://preorder.pl/oki

Razem z pierwszym klipem i startem preorderu OKI ujawnił też okładkę nadchodzącej premiery. Za projekt graficzny "47playground" odpowiedzialny jest Tomek Kudlak. Zdjęcia są zaś autorstwa Piotra Pytla.

Szczegóły albumu znajdziesz w naszym dziale Premier Płytowych

Jeśli chcesz być na bieżąco z premierami teledysków to śledź nasz dział Video

OKI feat. SZPAKU - Kochać Bloki

Tagi: 

gta
Paręnaście lat temu większość słuchaczy powiedziałaby że to kawałek nagrany przez chorego psychicznie typa,dziś większość powie że jest sztos i w ogóle mega...

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>