Tory Lanez: "Young Thug nie otrzymuje szacunku na jaki zasługuje"

W najnowszym wywiadzie dla Ebro podczas audycji Ebro In The Morning, Tory Lanez rozmawiał przede wszystkim o swoim ostatnim krążku "Chixtape 5", ale poruszył również temat Young Thuga i jego wpływu na obecne muzyczne trendy. Stwierdził również, że rap aktualnie jest w słabej formie, głównie przez swoją monotonność.

"Myślę, że 75% wydawnictw, jakie teraz wychodzą, jest oparte na stylówce Thuggera. Raperzy rażąco kopiują jego styl i nie okazują mu szacunku, nie potrafią powiedzieć 'wziąłem to stąd'. Wiadomo, ze nikt nie chce tego robić, bo głupio jest się przyznać, że nie jest się oryginalnym i nie ma się swojego brzmienia." - mówił Lanez, którego wypowiedź moze się wydawać dosyć kontrowersyjna, ponieważ nie raz sam był posądzany o kopiowanie czyjegoś stylu, czy to Drake'a czy Travisa Scotta.

Jako przykład rapera, który mocno czerpie z twórczości Young Thuga, podał pochodzącego z Compton Roddy'ego Riccha: "Miałem, kiedyś konflikt z Roddym, powiedział, że w jednej piosence brzmię tak jak on. Koniec końców myślę, że wszyscy jesteśmy mimowolnie czymś zainspirowani. Styl Roddy'ego mocno opiera się na twórczości Thuggera, jednak moduluje głos na swój sposób, przez co nie jest kopią. Ogólnie nie można powiedzieć, że każdy jest w 100% oryginalny, wszyscy czerpiemy od siebie inspiracje."

Tory poruszył też temat formy rapu, jaka panuje obecnie: "Rap stał sie bardzo powtarzalny, brzmi jakby był produkowany w takim automatycznym pudełku, w którym nakładasz masę autotune'a, wrzucasz osiedlowy bit i powstaje osiedlowa, trapowa piosenka. Wszyscy brzmią tak samo, nonstop słyszę tę samą stopę, ten sam werbel, ten sam hi-hat. Wtedy do mnie dociera w jakim słabym miejscu jest rap."

Tory Lanez wydał parę dni temu swój nowy album "Chixtape 5", mocno inspirowany klasycznym R'n'B, na którym możemy usłyszeć m.in Chrisa Browna, Snoop Dogga czy Ashanti.

Zbychu WDZ
Nie zgodzę się, jakie 75%? Xxxtentacion, mac miller, bones, future, ab-soul, zillakami, chief keef, nipsey hussle, yung lean czy nawet j.cole, oni wszyscy brzmią tak samo i wzieli styl od young thug'a? Pewnie jeszcze bones najbardziej. Dużo więcej można by wymienić ale szkoda czasu. Nie mówiąc już nawet o ludziach co robią rap nadal na samplach. Nawet z tych nowszych to gdzie gunna albo lil baby a gdzie taki p-lo na przykład. Thug na propsie jakiś tam wpływ ma na pewno na to jak to teraz brzmi ale bez przesady.
polski rap gówno
young thug aka thugga thugga aka GOAT
Anonim
Tory lanez ty komercyjny hujku z ciebie taki raper jak z young thuga obydwoje jesteście sobie warci reprezentujecie sam SHIT a ludzie tego słuchają bo jest moda na takie granie ale prawdziwy rap istnieje np Big Shug Tory lanez ty nawet do niego tu nie pasujesz bo jesteś zwykłą cipką a nie raperem
Komsi
Thugger goat wiadomka
Damn
Kogo w ogóle obchodzi to co ten typ ma do powiedzenie...

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>