Gruppo Tredici "Passano gli anni" ft. PCG - teledysk i preorder EP

Gruppo Tredici prezentuje drugi singiel promujący "Progresso EP". "Passano gli anni" z gościnnym udziałem PCG można obejrzeć na oficjalnym kanale Aviego.

"Passano gli anni" to zaskakujący muzycznie i zobrazowany nietypowym teledyskiem kawałek, który zapowiada premierę drugiego materiału w dorobku Gruppo Tredici. "Progresso EP" już 29 listopada trafi w ręce fanów w całej Polsce, a od dziś materiał można zamawiać za pośrednictwem sklepu moyalabel.pl. Singiel "Passano gli anni" z udziałem żyrardowskiego rapera PCG, od dziś można sprawdzić również we wszystkich serwisach streamingowych.

Na stronie Moya Label możemy przeczytać: "5-kawałkowa epka to dynamiczny i przekrojowy materiał na którym usłyszymy duże grono zaprzyjaźnionych raperów - pojawiają się Rizi Beizetti, Ucin, Reniek, PCG oraz Ganjazi. Za bity odpowiedzialni są Louis Villain, LucriCausa oraz Atutowy. Epka została wydana w formie eleganckiego digipacka, którego projekt przygotowała ekipa Interaktivia.pl, a płyta dostępna jest w limitowanym nakładzie, którego nie zamierzamy wznawiać".

Szczegóły albumu znajdziesz w naszym dziale Premier Płytowych

Jeśli chcesz być na bieżąco z premierami teledysków to śledź nasz dział Video

Gruppo Tredici ft. PCG - Passano gli anni || PROGRESSO EP

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>