GSP u Winiego: "Świat mi na chwilę runął"

dodano: 2019-11-08 08:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 4)

Wini do wspólnej rozmowy zaprosił 1/2 nieistniejącego od niedawna składu Mobbyn, w której poruszono kontrowersyjny wątek Belmondo, o którym było ostatnio bardzo głośno. 

"Wiesz co, mi świat na chwilę runął. Ja sie starałem mu chwilę pomóc ze wszystkich sił. Tu nie chodzi nawet już o to, jakie Belmondo ma preferencje seksualne. Jakby przyszedł do mnie i po bratersku mi powiedział, że jest homoseksualistą i że ściemniał długi czas, bo się bał to ja bym zupełnie inaczej do tego podszeedł. Gdyby tylko był ze mną szczery. Nikt by się o tym nie dowiedział, byśmy to rozwiązali normalnie. Tylko, że to wyszło w momencie, gdy on zrobił wobec nas coś bardzo złego, a do tego na wszystkich swoich social mediach mówił, że nie toleruję homoseksualizmu i islamu. To był taki jeden z fundamentów jego poglądów, które zawsze należały do bardzo radykalnych. W momencie, kiedy wyszła jego hipokryzja, to nie wiedziałem, co mam zrobić." - mówił GSP. - "Ustaliliśmy jakieś zasady naszego składu, które on głownie wymyślał z racji, że był jego założycielem. Potem je wszystkie złamał."

Potem rozmowa zeszła na tematy o tolerancji dla homoseksualizmu, religii, czynienia dobra i wielu innych życiowych tematów, podczas których GSP przyznał, że zaliczył odsiadkę w więzieniu

Ponadto przed tematem Belmondo, GSP zaprosił na walkę boksu Oyche Doniza, z którym jest mocno skonfliktowany, Obiecał mu wynagrodzenie i czeka na odpowiedź.

Poniżej możecie zobaczyć cały wywiad.

Tagi: 

Anonim
gps farmazon, kryptogej co udaje nazistę żeby się nie wydało że w mamrze zmienił orientację.
Gej Sopocki Powrócił
ale gniot jebany xd
tortex
wini - "Moim zdaniem Belmondo wylądował w owej wannie, bo pobrudził się pizzą i po prostu chciał się umyć" grubas wie co mowi sam nie raz mial podobnie najwidoczniej
tortex
a GSP myslalem ze oznacza Geje Są Przyjaciółmi

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>