Bober "Dokąd jedziesz?" - humorystyczna relacja z podróży pociągiem (Popkiller Młode Wilki 7)

Trwa muzyczny maraton w ramach akcji Popkiller Młode Wilki 7, w ramach którego w ciągu 6 tygodni otrzymamy 12 solowych singli z teledyskami, ukazujących się w każdą środę i niedzielę. Co czeka Was tym razem? Humorystyczna obserwacja absurdów codzienności, zapadająca w pamięć niczym w pamiętnych singlach Łony czy kultowych filmach Barei. Dwukrotny mistrz freestyle’owego WBW Bober potwierdza swoją muzyczną uniwersalność i na bicie multiplatynowego producenta PSR’a (odpowiadał za przeboje Palucha, KęKę czy Kaliego) serwuje błyskotliwą opowieść o wrażeniach z podróży polskim pociągiem.

Singiel jest już dostępny w serwisach streamingowych oraz na playliście PopkillerFM na Spotify, a teledysk znajdziecie na kanale YT PopkillerTV. Płyta Popkiller Młode Wilki 7 ukaże się już 29 listopada - wersję specjalną można zamawiać już w preorderze na stronie http://mlodewilki7.pl

Bober - Dokąd Jedziesz? (prod. PSR) [Popkiller Młode Wilki 7]

reklama
Gnur
Pozdro BobAir, nagramy coś wierzę xD
eudezet4life2
Mam wrażenie, że tak naprawdę ten tekst (podróż pociągiem) to metafora Młodych Wilków, w pułapce tej rozkminy wszystko mi się układa :). Dobry tekst.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>