Common w Berlinie - relacja i fotorelacja z koncertu

dodano: 2019-10-20 14:00 przez: Marcin Natali (komentarze: 0)

W zeszłym tygodniu pisaliśmy o wyjątkowym wykonaniu na żywo utworu "Good Morning Love" w znanej i lubianej niemieckiej serii A Colors Show. Nagranie to nastąpiło w czasie wizyty Commona w Berlinie - a artysta zawitał tam z okazji trasy promującej jego 12. solowy album "Let Love". Nam udało się wybrać do Berlina specjalnie na to show - i zdecydowanie było warto!

Twórca "Like Water For Chocolate" imponował kondycją, emisją głosu i warsztatem rapowym, raz latając po scenie z boku na bok rozgrzewając publikę, innym razem tańcząc breakdance w rytm kawałka "Universal Mind Control", aby za moment uspokoić klimat, przysiąść i wygłosić krótki monolog o miłości czy... polityce na scenie przypominającej inscenizację teatralną.

Nie zabrakło pełnych soulu i nawiązań do wiary utworów z nowej płyty "Let Love", chórków wokalnych, solówek instrumentalnych, ale też licznych klasyków z bogatej dyskografii Commona, takich jak "The Light", "The People" czy "Resurrection". Jednym z najmocniejszych momentów było też na pewno wykonanie niedawnego singla "Hercules", przy którym MC zeskoczył ze sceny i wbiegł w tłum, rapując cały numer wśród ludzi - ogień!

Sprawdzajcie naszą obszerną fotorelację z koncertu, ukazującą jak ikona Chicago - wspólnie z live bandem - prezentowała się w popkillerowym obiektywie - pierwszą relację przygotował Darek Radel (WEST), a drugą Y0\/|\|G §@|\|D!

W Berlinie udało nam się zarejestrować jeszcze jeden ciekawy materiał w roli głównej z Commonem - bądźcie czujni... 

Galeria

Tagi: 

reklama

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>