White 2115 z platynową płytą!

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2019-10-14 19:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 6)

Zeszłoroczny Młody Wilk ma duże powody do zadowolenia, gdyż jego debiutancki krążek "Rockstar" pokrył się dzisiaj platyną.

"Rockstar" okazał się jednym z najbardziej zaskakującyh debiutów zeszłego roku, który wygenerował takie hity jak "California" czy "La Vida Loca".

Wręczenie platyny będzie miało miejsce w Warszawie na pierwszym koncercie z trasy promującej nadchodzący album rapera, "Młodego Księcia". Ponadto z okazji dzisiejszego wydarzenia jutro otrzymamy kolejny singiel i teledysk do utworu "Trzy Butelki".

Tagi: 

ggfgfddg
to nawet nie jest rap a dla was to nadzieja polskiego rapu smiechu warte zmiencie nazwe
Toruń
Co to kurła jest? Kto to liczy ile płyt poszło, oni sami sobie czy co? To jakieś jaja są przecież.
Mirosław
Przesada, gdyby miał honor to by nie przyjął tej platynowej płyty. Chyba dzieci mu ją przyznały.
s.
Bo teraz do sprzedaży płyt dodają jeszcze wyświetlenia na YT.... nie wiem co ma jedno z drugim wspólnego ale dzięki takim praktykom takie twory dostają plantyny. Widomo, że ich fanbejs płyt nie kupuje bo nawet odtwarzacza w domu nie mają.
incoG
Celne spostrzeżenie. 2500 wyświetleń jest liczone jako jeden sprzedany album. Te małe kurwy nie odchodzą od kompów i klepią wyświetlenia takim beztalenciom, a oni próbują wmówić komuś, że to rap. Jakby neta odłączyć, to by chuj mieli a nie sprzedaż. Takie czasy, dziwne czasy.
Nowa
[...] nagraj se swój kawałek jebany znawco i zobaczymy czy sprzedasz chociaż jedna płytę on włożył w ten projekt bardzo dużo i szanuje go za to i za muzykę która robi

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>