Koza trzecim Młodym Wilkiem Popkillera 7!

video
dodano: 2019-10-02 17:02 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 7)

Koza (’00) – Magik 2.0? Polski Earl Sweatshirt? Może, ale przede wszystkim Koza. Dziwny gość, jak sam o sobie rapuje. Uprawiający metodyczne szaleństwo, mieszający substancje i wam w głowach. Tylko uwaga, bo akurat ten pochodzący z Raszyna osobnik nie beczy strachliwie, a bodzie. I to mocno.

Potrafi być celowo irytujący. Potrafi sprowokować (nie tylko swoim rapem – patrz ostatnia „aferka” z „coming outem” czy zaczepianie SB Maffiji). Ma zamiłowanie do abstrakcji, dadaizmu, wypluwa z siebie trudne słowa jak z karabinu maszynowego. No właśnie – Koza posiada solidny background nie tylko oczytania, ale też czysto rapowych umiejętności, wyrobiony również na freestyle’u w ramach uczestnictwa w WLW. Stale działa w ramach ekipy Bypass, zaliczył pobyt w Lekter Records, obecnie zaś wydaje w Hashashins. O ile wspólny track z Gospelem zdziwienia budzić nie może, tak już nagrywki z Avim czy Klarenzem udowadniają, że w karierze to na pewno nie hermetyczność będzie go cechować, a szerokie horyzonty – nie tylko w tworzeniu, ale również na płaszczyźnie współpracy, kierunków w działaniu, promocji i kreowania wizerunku. Dość powiedzieć, że zdążył już wystąpić na antenie Czwórki, we Flintesencji na CGMie, a także… w kulturalnym panelu dyskusyjnym w temacie praw obywatelskich i zmian klimatycznych. Ostatnio podjął również współpracę z reżyserem teatralnym jako dramaturg przy tworzeniu spektaklu opartego na „Boskiej Komedii” Dantego. Mało?

Na koncie ma epkę „Loty” czy projekt z Ozziem, wydaje się jednak, że to wydanym w Lekterze albumem „Mystery Dungeon” pokazał tak naprawdę, jak wielki potencjał w nim drzemie. To osadzony mocno w klimacie psychorapu, a nawet horrorcore'u neurotyczny, rozhisteryzowany rap, wywlekający na wierzch najcięższe ludzkie koszmary i brutalny zapis szalonych myśli pogrążonego w depresji umysłu. To robiące z mózgu przecier zdania wypowiadane na ciężkich, łoskocących bitach. To album trudny, acz wyjątkowy, nie bez kozery przez wielu krytyków określany jako objawienie i jedno z największych wydawniczych wydarzeń tego roku.

Kamil sam siebie określa jako postmodernista. Pewne jest jedno – to turbo inteligentny gość, sprawiający wrażenie, że zawsze będzie o krok przed wszystkimi i jeden z najbardziej intrygujących newcomerów na scenie. To chyba jasne, że nie mogło go zabraknąć w 7. edycji naszej akcji.

Video: Kuba Kokot

ZAMÓW PREORDER SPECJALNEGO WYDANIA PŁYTY POPKILLER MŁODE WILKI 7 NA MLODEWILKI7.PL

Jeśli chcesz być na bieżąco z wydarzeniami w akcji to koniecznie dołącz do naszej facebookowej grupy, sprawdzaj instagramowy profil gdzie publikować będziemy sporo podpowiedzi i subskrybuj kanał na YT, na którym spora garść materiałów video z tegorocznej edycji!

Uruchomiliśmy także specjalny instagramowy profil Popkiller Młode Wilki - a na nim jeszcze więcej zdjęć, informacji i podpowiedzi!

Trzeci Młody Wilk Popkillera 7?

Koza - Stoły (Official Video)

Koza - De Profundis (prod. Sun Rasol) (Official Video)

KOZA - CHLEBY (PROD. JORDAN)

Koza - Beton █▬█ █ ▀█▀

Lil sqqa
Hahahah hahahaha beka popierdolił parę rzeczy których sam nie rozumie ale wydają się mondre
sram na tedego
co on moze rozumiec ledwo mu jaja obrosly a sra sie jak by z 5 plyt wydal
ODB RIP
ŻAŁOSNE czy wy do chuja nie słyszycie, że on wypada z bitu praktycznie cały czas. Do tego typ jest lekko upośledzony to pewne. To nie hejt, to są fakty
Rudeboy
Props za sensowny koment!
Immortal Tech
DO AUTORA : Jeżeli twierdzisz, że to inteligentny gośc i ma jakikolwiek potencjał to znaczy, że masz gówno pojecia o rapie i nie wiem co tu w ogóle robisz. Genialne to są teksty Immortal Technique. Ten lachociąg nie ma prawa nazywac sie nawet raperem
Mezo/Lajner
Amen.
Rudeboy
Nie nie nie. Młode wilki upadły. Sorry. To jest pop nie rap czy hip hop... 'zachowywać się jak zwierzę...' 'rzygamy na scenę...' popkiller szacun zero za takie coś...

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>