O.S.T.R. wchodzi we współpracę z Canal+

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2019-09-22 15:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 4)

Za pośrednictwem swoich social mediów, łódzki raper poinformował, że dołączył do zespołu Canal+ Sport. Nie wiadomo jeszcze, jaką dokładnie rolę będzie pełnił, wiadomo natomiast, że będzie współpracował z Andrzejem Twarowskim i Rafałem Nahornym, którzy komentują i omawiają angielską Premeir League.

O.S.T.R. znany jest również z pasji do NBA, a Canal+ zajmuje się jej emitowaniem, więc być może również w tej dziedzinie odnajdzie się członek Asfalt Records.

Tagi: 

Ojjj
Patrzeć tylko jak zacznie prowadzić dzien dobry tefałen... Ahhh ten hajs....
no no
masz racje, powinien nie zarabiać forsy!
FRU
No i co w tym złego? Jest kibicem, który ma okazje komentować mecz razem z zawodowcami. Przy okazji poznaje tych ludzi i tą robote od kuchni oraz zarobi pieniądze. W czym problem? Nie chce mi się za każdym razem wyjaśniać wam młotki normalności takiego czy innego zachowania, bo w końcu brakłoby mi czas i zdrowia. Jebnij ty się w łeb i zacznij myśleć a przypierdalasz sie do gościa,który coś w życiu robi. Poważnie, co ty robisz za darmo ? Pewnie mi coś głupiego odpiszesz, no bo przecież tylko to robisz w swoim życiu.
s.
szkoda szczempić ryja po raz 1000 na ten temat :) I tak sie znajdzie taki co nie zrozumie... A co do samej akcji to jestem w ch. ciekaw jak mu wyjdzie.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>