Pezet prezentuje "Gorzką Wodę"

video
dodano: 2019-09-18 15:22 przez: Marek Adamski (komentarze: 4)

Tydzień przed premierą "Muzyki Współczesnej", Pezet serwuje 3 singiel z nowej płyty. Tym razem wybór padł na "Gorzką Wodę" opisującą kondycję warszawskiej młodzieży i nocnego życia. Co ciekawe, utwór ten w wersji preorderowej doczekał się 2 remiksów, na których będziemy mogli usłyszeć plejadę polskiej sceny rapowej.

Szczegóły albumu znajdziesz w naszym dziale Premier Płytowych

Jeśli chcesz być na bieżąco z premierami teledysków to śledź nasz dział Video

Pezet - Gorzka Woda (prod. Auer)

Tagi: 

reklama
KoniecŚwiata
Tak słucham tych singli Pezeta, obserwuję całą tę machinę promocyjną związaną z albumem, klipy z ładnymi, wystylizowanymi a'la hood modelami i generalnie widać, że jest tu konkretny koncept, ale nie mogę pozbyć się wrażenia, że to wszystko jest sztuczne, puste i po prostu mnie odpycha. Czuję się, jakbym oglądał reklamę producenta proszku do prania, który chce zrobić coś "elo, super kool zajawka" by dotrzeć do młodych ludzi.
incoG
Haha dokładnie tak, do tego te różnokulturowe dzieciaki, mi to podjeżdża reklamą np. Reserved czy innego ciuchlandu, tak czy tak dobrze to ująłeś :) Z drugiej strony Pezet długi okres był aktywny tylko w produkcjach komercyjnych, to może przy do stworzenia tego klipu nawiązał współpracę z firmą od reklam :) Tekst naprawdę spoko, a ten bit mi sie podoba, kiedy jest w tej konwencji rapowej, a jak już wjeżdzą to disco, to kaszanka trochę, ale całość na plus
Mam podobne obawienia
Niemniej pezet w swoim prime to czyste złoto i trzeba to podkreślać, bo wszedł do klasyki na zawsze
incoG
Zajebiscie, że Pezet w końcu sie zebrał do konrketnych projektów - nowy Płomień i nowa solówka, bo zrobił się z niego taki Erosik, co tylko gościnki wali albo jakieś komercyjne rzeczy. Tonę w rymach, ta maksyma zawsze się mnie trzyma To ma siła nie wytrzymasz, liryczna maszyna znów cię ścina Wstrzymaj oddech, nadstaw uszy, zamknij morde Nasze ostre gry słowne budują rapu historie Nieskromnie powiem mistrzowie, rymy puszczają w obieg Panie, panowie, ponowię ponownie prośbę Głośniej proszę, płomień w siłę rośnie Ręce w górę Pezet tu jest, osiem jeden chórem proste?

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>