Bonus RPK idzie do więzienia i prosi o wsparcie

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2019-08-28 17:14 przez: Mateusz Natali (komentarze: 40)

Złe wieści w sprawie Bonusa RPK - raper poinformował, że już za kilka dni stawić się będzie musiał w areszcie.

"Jeśli zastanawiacie się co się działo odkąd uprawomocnił mi się wyrok, to poniżej macie możliwość sprawdzić mój najnowszy wywiad (zarazem ostatni). Niestety, 2 września muszę stawić się do Z.K. Mimo wszystko premiera płyty "BLOKÓW REZYDENT" odbędzie się zgodnie z planem, czyli 04.10.2019r. Już dziś możecie zamawiać preorder na WWW.BONUSRPK.PL !!! Dziękuję Wam za wsparcie i za całą akcję #MUREMZABONUSEM!!! Cała nadzieja zostaje w Sądzie Najwyższym i w rękach Prezydenta. Trzymajcie kciuki i czekajcie na nową płytę!!! Elo." - czytamy na profilu rapera.

Poniżej wspomniany wywiad z serwisem Kryminalna Polska, w którym raper mówi, że po otrzymaniu 'biletu' zostało mu 10 dni na pozamykanie wszystkich spraw przed udaniem się do aresztu.

#muremzabonusem

Sprawdź też:

#MuremZaBonusem - mocne wsparcie sceny (Tede, Peja, Quebo, Sokół, Włodi, Borixon i inni)

Bonus RPK - sąd apelacyjny podtrzymuje wyrok

Sokół: "Wyrok Bonusa RPK to absurd"

Echa wyroku - Bonus RPK i Peja komentują

Bonus RPK niesłusznie skazany: Nie pozwolą mi być przy narodzinach syna | PRZESŁUCHANIE

Tagi: 

reklama
kutange
Lipa...
Robson ZE
Mam nadzieje że wszystko skończy się dobrze i sędzia przejrzy na oczy. Kupie preorder.
Dreamville
Tu jest Polska, a nie Ameryka, Duda żadnemu raperowi wolności nie załatwi.
Adrianzet
Nie raperowi tylko normalnemu obywatelowi który jest pomowiony z dupy dzieciaczku
x
To jest chore
Zetipe
Pdw.
sraniewbanie
Zrób jak Popek, uciekaj za granicę i wróć jak będzie po sprawie, skoro jesteś nie winny a żyjemy w takim kraju jakim żyjemy. Nie rozumiem jak można się godzić iść siedzieć za niewinność.
Mietek Czechowicz
Przecież w więzieniach siedzą sami niewinni . he he he
Banan
No tak. Wszyscy są niewinni.
Beka
Beka z typa. Robi z siebie męczennika życiowego a w puszce sami niewinni. Oby odsiedzial swoje
Głos ulicy
A kolega to chyba rudy jest że takie komentarze pisze
Eliot
Ale z ciebie ch...du...cw..
Ziomal
Weżcie Gimbusy zluzujcie majty
Legionista
Bonus wraz z dziećmi oraz młodzieżą 2wrzesnia rozpoczyna rok szkolny
Faryx
Na początku wzbudzał litość ale poszukajcie trochę i zobaczycie że coś jest na rzeczy. A taki uliczny byl "artysta akrobata"
Kinc
dokładnie:-)
gosciuJakis
Niech ktoś mi wytłumaczy, w więzieniach same niewinne chłopaki są z pomówień itp. Ale przecież jakby nie kręcili się w takich specyficznych środowiskach tylko byli grzecznym Janem Kowalskim, prawowitym obywatelem co pracuje na 3 zmiany i zakupy robi w Biedronce, żaden gościu co się rozpruł, by takiego nie wskazał (bo chcoby nie wiedział, iż taki istnieje). Zatem po kiego ch..a ktoś bawi się w ulicę, wałki, przestępstwa, a później płacz i zgrzytanie zębami. bo ktoś wskazał i obciążył. Taka specyfika tych klimatów, nic się nie dzieje bez przyczyny
incoG
Ziomek, ty nie rozumiesz jednego. Możesz kurwa gonić fetę, handlować ludźmi, ale jak nie mają dowodów to powinni grzecznie cie pocałować w sam środek dupy i wypuścić do domu. Tak działa normalne prawo. A wystarczy, że jakiś pseudokozak, na którego już takiego dowody mają, pójdzie na współpracę, dzięki czemu NIE ZABIORĄ mu tego, czego się dorobił nielegalnie, co jest patologiczne, pojebane, bo zabawa zaczyna polegać na tym KTO PIERWSZY SYPNIE, TEN LEPSZY. Dodatkowo nie potrzeba dowodów na poparcie oskarżeń takiego świadka koronnego, czyli on mowi, ze ty sprzedawales wtedy i wtedy, konkretnie kiedy nie pamięta, ale jest pewien i chuj, BRAK DOWODÓW, Z POMÓWIENIA zostałeś ugotowany. Tak po krótce było z Bonusem. Także nie chodzi o to czy Bonus jest winny czy nie, tylko o sam tok postępowania i instytucje świadka koronnego służąca do ochrony nielegalnych majątków i do budowania karier przez psów czy prokuratorów. Chyba ci wytłumaczyłem?
kinc
Dokładnie mam takie same zdanie. Człowiek , który nie jest powiązany z takim towarzystwem nie ma się czego obawiać, nie wierzę w jego niewinność. Teraz będzie się ukrywał i nie myśli o stresie swojej konkubiny?? Żenada z człowieka.
Hold on
pomówienie bez dowodów nie powinno mieć miejsca, ale słynna "60" została wprowadzona do walki z przestępczością zorganizowaną w latach 90, na gangsterów, których nie można było złapać za ręke i tylko skruszony wspólnik mógł sypnąć. Dziś również stosują to przy grupach, a w wypadku Bonusa chodzi zdaje się o gang Rympałka. Stąd takie "z dupy" narzędzie..
Aras
Szczerze sam siedziałem 6 lat za darmo skazany z pomówienia przez nieznaną mi osobę bez dowodów przez tzw 60 , nawet nie było dat i nie znał mnie tylko z płot , jest taki system do oczyszczania statystyk i będzie musiał to odsiedzieć co odsiedzieć bo wątpię aby go ułaskawił pisowski prezydent cóż takie życie niech nie marudzi tylko odsiedzi i tyle ten szum nic nie pomoże bo tysiące ludzi siedzi za darmo
Robson35
Siema ja też odjebalem 9lat za pomówienia i nieszukalen w nikim pomocy wsparcia też mam dziecko ale wziolem to na bary i odjebalem facet niech nieryczy tylko pokaże jaja dużo jest takich spraw i nikt tego nienaglasnia
ODB RIP
No właśnie w tym rzecz, że byliscie winni, czyli to nie może spotkac przypadkowej osoby tylko ludzi którzy faktycznie mają coś za uszami. Bo sąd nie musi miec dowodów ale ścisłe powiązania. Tak sie rozpracowuje siatki i grupy.
ODB RIP
Gdyby nie było ścisłych powiązań kuluarowych z tym świadkiem, to nikt by go nie skazał. Brał od niego towar od lat, typ poszedł siedziec, to rozpracowali po czasie całą siatke. Nawet to, że są dobrze oszacował zarobioną kwote, pół miliona i 23 kilo przez ponad 3 lata to nie jest tak dużo jak sie wydaje, zwłaszcza w stolicy. Kto zna temat ten wie. W muzyke z czegoś tez musiał inwestowac. Nazwa Razem Ponad Kilo mówi swoje, no i tam siedzi Bonus a nie np. OSTR.
Dora
Tak jak mówisz... mają to w głębokim poważaniu!!!! Życzę powodzenia i mam nadzieję, że szybko wyjdziesz i nadal będziesz grał świetną muzę
Tak Samo
Bonus dziwie ci się czemu nie zrobisz tak samo jak te qurvy koronnego (60) . W tedy na pomówienie było by rozwiązanie ( kto cię pomowil pomów go też tylko tonę więcej )
Prawdziwy100
19:31 7
Ja to hip hop
Jaka pomac? Żona ma 500+ rodzinę więc da radę!! Mało takich co nawet tego nie mają i nie płaczą o jałmużnę?! A dlaczego bo charakter mają, tak to gangsta A jak grunt się wali to pomocy ludzie bo ja nie winny! Zejdź na ziemię chłopie!!
Jaro10
Każdy wie że święty nie byłeś mnie nie ścigają za prochy
Pepe1970
Dawaj w koronę bonus 60 modne

Strony

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>