Sokół: "Wyrok Bonusa RPK to absurd"

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2019-05-20 20:06 przez: Mateusz Natali (komentarze: 14)

Dziś sąd apelacyjny przychylił się do wcześniejszego wyroku w sprawie Bonusa RPK. Na sali raperowi towarzyszyli Ten Typ Mes czy Małolat, a wsparcie i swoje zdanie o wyroku wyraził też już Sokół:

"Jest mi naprawdę przykro. Poznałem Bonusa kilka lat temu i dziś to mój dobry kolega. Myślę, że mógłbym na niego liczyć, gdyby to mi działa się krzywda. To dobry człowiek, raper, biznesmen, głowa rodziny. Problem w tym, że ja niestety nie wiem, jak mu pomóc, a bardzo bym chciał. Jedyne co na ten moment mogę zrobić, to wspierać go i szerzyć informacje o tym, że ten wyrok to absurd. Wciąż #muremzabonusem :(" - napisał członek ZIP Składu.

"Liczyliśmy, że taki świadek w ogóle nie zostanie potraktowany jako wiarygodny, ale sąd spojrzał na to inaczej. Jak powiedział Bonus, to jeszcze nie jest koniec walki. Jeszcze pozostaje kasacja" - powiedział za to zaraz po wyroku Ten Typ Mes.

Tagi: 

JWK
Niesprawiedliwe są te pomówienia to fakt ale niech nie zagrywa niewiniątka bo wygląda to trochę komiczne, cała otoczka gangstera, blokersa jaką budował w kawałkach to fikcja literacka? Czyli ściemniał i nie był autentyczny? Jak inaczej ma być traktowana osoba która jawnie się chełpi gangsterką. No k... A niedługo dojdzie do tego że pedofile będą mówić że są "artystami" dlatego kolekcjonuja. filmy i zdjęcia.
R88
Ja pierdole, dowody się liczą a tu nie ma praktycznie żadnych oprócz zeznań 60-tki. Poza tym pokaż mi w których numerach Bonus nawijał że jest gangsterem i robi coś nielegalnego, oprócz palenia trawy? Ogarnij się typie, to dobry chłopak, sporo przeszedł w życiu gdybyś znał dobrze jego twórczość to byś wiedział. Na pierwszy rzut oka widać że nie masz pojęcia o czym piszesz.
okoko
R88 typie kurwa, a skąd niby zarobił hajs, żeby założyć już swój legalny biznes? Żeby opłacać te wszystkie nagrywki, żeby mieć hajs na rozkręcenie sklepu odzieżowego, żeby mieć hajs na tłoczenie płyt, żeby mieć has na teledyski. Sam kurwa typie nie wiesz o czym piszesz, za młodziaka zarabiał nielegalnie i teraz po prostu musi zapłacić za grzechy młodości i odsiedzieć te 5 lat.
PATRICK
JESTEŚ SKOŃCZONA CUCHNACA KUPIĆ..... A.
WS66
CO TY SMIECIU WIESZ. ŻE JESTEŚ PADLINA TO WIDAĆ PO TYM CO PISZESZ. WYRWAĆ....... CHWASTA....
Ziomo
I co z tego jaki ma wizerunek? On mówi, że został skazany za damski ch... na podstawie zeznań skruszonych bandytów. Nic dziwnego, że się broni... Każdy by tak robił.
Anonim
Ty kurwa niedojebany jeleniu co ty pierdolisz dupa ci pęknie pierdolony ośle w kawałkach może se nawija o czym chce, na podstawie jego numerów sąd go z kazuje i na podstawie pomowien jakiejś kurwy.
ja pierd....
Trzeba było nie zgrywać gangusa i grypsującego.
popkillery 2019
Odseparujcie od siebie rapera oraz sprawę. Sprawa polega na tym, że sądy polskie przestały być sprawiedliwe.
Kakary
R88 prawda jest po środku. Tak zrobił sobie image gangstera, na takiego się kreowal, taki był jego rap a każdy go słuchał za szczerość i za to co robił czyli za to że był dobra mordeczka która bawiła się narkotykami. Dajmy ta trawą ale w kilogramowych ilościach no nie? w końcu razem ponad kilo a nie razem przeciw narkomanii. Wiec jeśli ktoś mówi że on jest normalnym chłopakiem i go szanuje i jednocześnie mówi że on nic nie mógł zrobić i nawet nie nawija o tym jakby był 'gangsterem' no to sory ale widać że ze słuchaczami tych rpk coś jest nie tak, bo jak poważniejsze sprawa to tracą rozum całkowicie. Oczywiście nie powinien zostać skazany. Ale żeby nie było, nie powinien iść siedzieć bo to nie dowody ale wiadomo że kiedyś nie był 'dobrym chlopakiem' więc też tak nie pierdolcie jakby nie wiedział co to trawa.
JWK
Dokładnie tak, powinien dostać jakieś zawiasy a zamiast grzywny dla państwa powinien zebrać jakąś większą kwotę na cele charytatywne.
incoG
"Nie no, on na pewno ma swoje za uszami, musimy mu dojebać". Też nie wierzę, że Bonus jest świętszy od papieża, ale prawo powinno działać w sposób logiczny i zasadny, a nie na podstawie domysłów, przypuszczeń czy samych zeznań. "Znajdź mi osobę, to znajdę paragraf". Patrzcie na Żuroma. Machał swoją szabelką, machał i też mu dojebali. To tylko pokazuje, że jak chcą komuś dojebać, to mu dojebią, resztę się "doklepie". Na takich chujów pod krawatem jest jeden sposób - trzeba być jeszcze większym chujem, tyle. Jednak współczuje Bonusowi, kobieta, dzieciak, firma, to już nie latanie z chłopakami po rewirze. Z fartem, Gościu
???
Krzysztofa Krawczyka o nic świadkowie nie podali.........., sam nie wiem jak mu sie to udało......., Drań
Prawo
Co wy ludzie opowiadacie sprawa jest prosta nie ma dowodów nie ma wyroku i tyle.Państwo prawa śmiech na sali.Komuna pełna gębą witamy w państwie pis. Wszelkie niejasności rozstrzyga się na korzyść oskarżonego.Normalnie jaja jak berety.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>