Anatom opowiada historię swojego życia bez cenzury - "Powód"

video
dodano: 2019-08-23 16:06 przez: Mateusz Natali (komentarze: 12)

Anatom przerywa ciszę i odsłania fanom całą historię swojego życia, upadku i bliskich myśli o samobójstwie, od których w ostatniej chwili odszedł. Wydany wczoraj 8-minutowy "Powód" to szczery do bólu i pełen emocji track, który z miejsca wywołuje ciarki.

"Solidna porcja rapu dla tych, którzy się stęsknili. Kolejny raz bardzo szczerze, jeśli mamy być blisko to musieliście w końcu poznać moją historię dokładnie" - pisze Anatom, a w opisie dodaje "Muzyka to od zawsze moje największe pragnienie i ciężko wyobrazić mi sobie siebie bez tego. Ale dar to coś więcej niż spełnianie marzeń. To służba drugiemu człowiekowi. I to jedyny Powód dla którego warto robić to do końca, pomimo wszystko."

A my przypominamy Wam dlaczego "Autonomia" to jeden z bardziej niedocenionych albumów 2018 roku.

Anatom - Powód (prod. Atezu)

Tagi: 

prep
Miazga. Po przesłuchaniu i wczuciu się w jego perspektywę, Pr8bl3m czy Słoń wydają się żałośni z tym co pchają dzieciakom do głów.
Wiem
Mam 33 lata i jestem mega fanem Słonia, jak nie rozumiesz przekazu nie znaczy że ktoś jest żałosny
prep
Cieszę się, że go rozumiesz. I co to zmienia? Idź i wytłumacz ten przekaz mi i wszystkim 10-14-latkom, które usłyszały parę numerów z Demonologii i jarają się, bo "Love Forever" rozjebało im mózg. Dzieciaki z patologii chłoną brutalność jak gąbki. Podawanie im brutalnych, ochydnych treści nie pomoże im ogarnąć życia.
Elo
Co z tego? Szatan zrobił sieczkę z mózgu Słoniowi tak iż nie wie że najgorszy wróg ludzkości ma go w łapach. Chwali się w utworach że jest trupem niezłe, podaje gówno i ściek dzieciakom = jest odpowiedzialny za niszczenie życia dzieciakom. Sama nazwa Brain Dead Familia wskazuje na martwy mózg a jak jest martwy mózg to wskazuje na brak myślenia i rzeczywiście martwy mózg i to się sprawdza nawet i pasuje do Słonia ma martwy nie myślący mózg zlansowany przez samego księcia ciemności i nawet tego nie wie bo jest tak zlansowany.
Tg
Zajebiste
de
Wow, miło takie newsy otwierać
te
rozjebane
te
rozjebane
Anatol
Gangsta shit fake ass nigga!
AnalTom
Za te pierdy o Jahwe... szkoda, że jednak nie miał tyle odwagi, bo niepotrzebny nam kolejny ministrant w rapie.
Debil alert
ELO Typie nie cpaj już albo zmien dilera. Idąc twoim tokiem myślenia trza by zakazać gowniakom wszystkiego telewizji internetu gier filmow itp. Moze niech do 18 roku zycia w kosciele mieszkaja wtedy napewno wyrosna na dobrych porzadnych obywateli cebulandi
Danny510
Mega ciarki :D jeden z najbardziej niedocenionych raperów w Polsce :/

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>