Taco Hemingway: "Wysłałem swój 1 album do Prosto i Alkopoligamii"

W trakcie 20 urodzin Asfalt Records widzieliśmy na ekranie emaila, którego Taco otrzymał w 2011 roku od Tytusa, gdy wysłał mu swój pierwszy anglojęzyczny materiał. Jak się okazuje wcześniej odzywał się także do innych rapowych labeli!

"W tym samym roku, co do Tytusa, napisałem do, uwaga!, Childisha Gambino, który – w związku z tym, że i rapował, i działał w telewizji – był wówczas moim największym autorytetem. Link do płyty wysłałem również do Weeknda – w tamtym czasie miał kilka tysięcy fanów na Facebooku. Niestety żaden z nich nie odpisał. W piosence 4 AM in Girona rapowałem, że kiedyś wypisałem do swoich idoli i zastanawiałem się, czemu nie odpisują – to było właśnie o Donaldzie i Ablu.

Pisałem też do Prosto i Alkopoligamii, ale nie dostałem żadnej odpowiedzi, więc mail do Tytusa był może nieco desperacki. Nagrywając tamtą płytę, miałem dwadzieścia lat i przez całe lato siedziałem w Brukseli w ówczesnym domu mojej mamy. Gdy realizowałem wokale w piwnicy, byłem święcie przekonany, że właśnie tworzę wielki album, który odbije się echem na całym świecie. Orientowałem się w rapowych tematach, sądziłem, że moje rymy są niezłe, miałem też parę fajnych punchline’ów… Mama pytała mnie: A co, jeśli to nie będzie popularne? Odpowiadałem, że będzie. Tymczasem okazało się, że poświęciłem wakacje na projekt, z którego nic nie wynikło. Tym niemniej byłem mega zajarany, jak Tytus odpisał na moją wiadomość. Szkoda tylko, że nie załatwił mi jakichś bitów od Emade, o które poprosiłem go w post scriptum (śmiech)." - wspomina Taco w wywiadzie, którego udzielił do nadchodzącej książki "To nie jest hip-hop. Rozmowy II", a którego fragment ukazał się na stronie newonce.net.

Kolejni rozmówcy, którzy wzięli udział w "To nie jest hip-hop. Rozmowy II”, są ujawniani pojedynczo w każdy wtorek i środę. Ostatnia osoba zostanie zaprezentowana 28 sierpnia. Dotychczas - oprócz Taco Hemingwaya - ogłoszone zostały m.in. takie gwiazdy jak donGURALesko, Miuosh, Oskar (PRO8L3M), Otsochodzi, Solar/Białas czy Ten Typ Mes.

Wydana równie atrakcyjnie jak pierwsza część kontynuacja książki jest dostępna w przedsprzedaży w różnych wariantach. Na stronie wydawnictwa No Dayz Off można zamówić zarówno samą książkę (lub wersję e-book), jak również limitowany ekskluzywny zestaw oraz obie publikacje w promocyjnej cenie. Należy podkreślić, że cena "To nie jest hip-hop. Rozmowy II” jest niższa niż w przypadku zeszłorocznego wydawnictwa.

Premiera książki zaplanowana jest na 27 września 2019 roku, czyli na dzień przed historycznym koncertem Taco Hemingwaya i Dawida Podsiadło na Stadionie Narodowym.

fot u góry: Y0\/|\|G §@|\|D!

****

Tymek, VNM, Bisz - Popkillery 2019 Cypher #2 (prod. SoDrumatic)

Tagi: 

polski rap gówno
mes, dobrze że nie chciałeś promować tego pedalskiego gówna. w Polsce nie powinno być miejsca na homoseksualny rap od hemingeja i innych pederastów
do obsranca wyzej
beka w chuj z ciebie troglodyto, bo mes promował pedalski rapik dawno temu podpisujac male miasta do wytworni, jak to twoim zdaniem nie jest pedalskie, to wyjmij kolegi kutasa z ucha.
Tony C.
Beka w chuj z ciebie odpowiadający dzianiasty kwadratowy cepie. Idź ssać kutasa.
Mezo/Lajner
Jastrzębiowi dupsko teraz pewnie pękło
No homo
Gejom w rapie mówię stanowcze nie!
Ven
Jaki on gej jak Lisa posuwa.
Jołjołemsimadafaka
Lewopoligamia teraz płacze że olali Taco.
Abcd
Wręcz przeciwnie. Śmieje się z niego na całego.
WTF
ja pierdole jak Gambino mógł mu nie odpisać XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
RIDAH
a kim on kurwa jest żeby ktoś mu odpisywał? jest zwykłym uchodźcą, ktory robi żałosny studencki syf. Przeminie niedługo

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>