Thinkadelic po 12 latach znów razem na nowej płycie Spinache'a!

W czasach, gdy polski rap w większości był twardy, surowy i poważny to Thinkadelic próbował przemycać do niego kolor, luz i zabawę. "Polska rap- scena nie była gotowa na dojrzałość muzyczną Thinkadelic! Bo nie przeklinali tyle co inni, byli w dobrych szkołach i szukali swojego miejsca w biznesie muzycznym, a nie pod trzepakiem. Wielu tych spod trzepaka dziś już nie ma. Chłopaki też nie grają razem, ale Spinache ma się dobrze – pozdro" - mówił w ubiegłym roku Peja.

Minęło parę miesięcy i... Thinkadelic jednak zagra razem!

Spinache zapowiadając swój nowy album nagrany na bitach z 1999 roku napisał bowiem:

"Historyczny moment! Z ogromną radością informuję, że na albumie "799919" pojawi się wyjątkowy gość.
Ostatni wspólny utwór nagraliśmy ponad 12 lat temu. W drugiej połowie lat dziewiećdziesiątych budowaliśmy fundamenty dzisiejszej rapowej sceny, koncertując, wielokrotnie zjeździlismy Polskę wszerz i wzdłuż, wspólnie odnieśliśmy ogromny sukces.
Moi drodzy, na nadchodzącym albumie znajdzie się utwór, w którym wystąpi Bartek/Czizz/Cezet/Serafiński, od 1996 nagrywaliśmy razem jako Thinkadelic oraz w ramach formacji Obóz TA.
Projekt "799919" jest hołdem dla złotej ery hip-hopu, ukłonem w stronę ludzi, miejsc, wydarzeń, wszystkiego, co inspirowało nas na początku naszej drogi. W 2019 nagrywamy z Cezetem rap na moim instrumentalu z 1999 i... jest ogień! Jestem zaszczycony i mega szczęśliwy, że możemy spotkać się ponownie i dać Wam coś świeżego od Thinkadelic."

Ściśle limitowane wydanie albumu "799919" można zamówić w preorderze na stronie spinache.pl/sklep

Thinkadelic - Pokaz Sie [Official Music Video]

Anonim
No to Zajebista Wiadomość tylko mnie ciekawi co się dzieje działo z Bartek/Czizz/Cezet/Serafiński bo co z tego co wiem to Thinkadelic chyba nie istnieje tzn nie działa już.
21:52 7
Klasyk

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>